VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa dobro..po meni jos 2-3 dana rasta i to bi bio vrhunac pošto je vec prolaz predstecajne uracunat u cijenu dionice..situacija za iducu godinu nije nimalo bajna..zato oprez..veliki oprez na svim dionicama😉

Ako je ovo neki val 3 ako pricamo o TA onda negdje 100 pa korekcija.. No to samo znaci da ce ici jos gore.

Kao sto sam prije rekao. 95 je procijenjeno od Zadre ali to kada je bilo predvidjeno izdavanje novih dionica

Sada je to opet 190 koliko je trazio u prvom nacrtu nagodbe.

Ako uzmemo da svako sebe cijeni vise.. 140 koliko je preuzeo dionice od PBZa prije par godina prije predstecaja to bi trebala biti referentna cijena

Sve preko 70 kupljeno je i dalje plus sto se mene tice jer prije stecaja je procijenio na 190 dosla je korona ali i rat. Secer nikad skuplji i kada je on cijenio 190 secer po toni bio je duplo jeftiniji.

Samo razmisljam na glas

 

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Mister cicon!

Sada je ovdje jedini zez prerana prodaja. A to ce napraviti velika vecina. Ali to je tak. A koliko to zbilja vrijedi cemo vidjeti uskoro.

Lp

joda, 29.11.2022. u 17:31

Mister cicon!

Sada je ovdje jedini zez prerana prodaja. A to ce napraviti velika vecina. Ali to je tak. A koliko to zbilja vrijedi cemo vidjeti uskoro.

Lp

 

Ne zamjerate ljudiža sto su kapitalizirali.

Mozda udju na 100 i Izadju na 120..vrag zna.

Sutra ce biti stresno na svim stranama i ako bude izglasano 100 me nebi cudilo.

Al realnije 90-95

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Glasovanje je u 10. Burza otvara u pol 10.
mislim da nije moglo bolje.

samo nek kapitaliziraju, samo mi se cini da velika vecina ne zna sto kupuje, i koliko to vrijedi. Puno je cudenja a vrlo malo razumijevanja cijele price. Ali da, ovo sa ne izdavanjem novih dionica mi je brutala. Mislio sam da ce ic razvodnjavanje, manje nego u prvom planu, ali ovo me naprosto odusevilo.
nego interesantno je usporediti trzisnu kapitalizaciju sa ovim cijenama secera i firmu sa ociscenim dugovima sada i nekada kad su cijene secera bile identicne.

joda, 29.11.2022. u 18:43

Glasovanje je u 10. Burza otvara u pol 10. mislim da nije moglo bolje.

samo nek kapitaliziraju, samo mi se cini da velika vecina ne zna sto kupuje, i koliko to vrijedi. Puno je cudenja a vrlo malo razumijevanja cijele price. Ali da, ovo sa ne izdavanjem novih dionica mi je brutala. Mislio sam da ce ic razvodnjavanje, manje nego u prvom planu, ali ovo me naprosto odusevilo.
nego interesantno je usporediti trzisnu kapitalizaciju sa ovim cijenama secera i firmu sa ociscenim dugovima sada i nekada kad su cijene secera bile identicne.

Iskreno. Najbolje bi bilo blokirati do objave.

Pvo je smjesno oni koji su na glasanju ce znat prije svih. A drugi neka cekaju ovakvu suda.

Mislim da ni na jednoj dionici firme u predstecaju nije bilo blokirano trgovanje (mozda grijesim) na dan glasovanja o planu restrukturiranja, pa sumnjam da ce to ovdje biti slucaj.

Obično velik promet označava kraj rasta dionice..pa budemo vidjeli..moja prognoza vrha je 80-90 kn..pa cemo vidjet..moraju oni izvješcima dokazat da su uspješni..nece niko kupovat mačka u vreći..

Polako i sigurno grickanje na 82

do 100 jedva 8000 komada

Iskoristio bih ovdje priliku da čestitam kolegi Molleru. Čovjek je maher samo takav 🙂 Imamo sličan odabir dijonica samo što on nekako ima više vjere u iste pa bolje prođe iako ni sam nisam nezadovoljan. Pozdrav Molleru.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

joda, 29.11.2022. u 20:00

Mislim da ni na jednoj dionici firme u predstecaju nije bilo blokirano trgovanje (mozda grijesim) na dan glasovanja o planu restrukturiranja, pa sumnjam da ce to ovdje biti slucaj.

 

Blokirali trgovanje sa Viro zbog glasanju o PSN 🙂

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Za sve postoji prvi put 😃

Ma bilo je blokirano i u slučaju Ingre..to je normalno..pustit ce opet trgovanje kad se Viro očituje o glasovanju.

Tesko da ce danas doci ikakva obavijest

vjerojatno je to to za danas

 

IZGLASANO ZA PRIHVACANJE

New Report

Close