VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crikva1, 28.09.2022. u 14:30

Postoji li neki datum kada će se odlučivati o PSN ?

To zna samo sudac.

Marielena, 02.10.2022. u 17:51

 





Crikva1, 28.09.2022. u 14:30



 

Postoji li neki datum kada će se odlučivati o PSN ?

 



 

To zna samo sudac.

Hvala

Izvjesce? Komentar

Dobit

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

da, da. sad cekamo konsolidirano. ne bi trebali bit jos dugo na ovim razinama.

 

lp

istina ili ne..svakako zanimljivo

https://lidermedia.hr/biznis-i-politika/ostaje-li-hrvatska-bez-posljednje-secerane-145602

joda, 14.10.2022. u 10:23

istina ili ne..svakako zanimljivo

https://lidermedia.hr/biznis-i-politika/ostaje-li-hrvatska-bez-posljednje-secerane-145602

Imate moj jedan stari post u kojemu govorim o tome kako se predtecajnom sve cisti jer kupac postoji. A on zeli sve cisto.

 

sjecam se Ard.

Ko da sam ga jučer čitao 🙂

Gore navedeni novinski članak je samo jedna refleksija i razmišljanje uzrokovano realnim stanjem u ovoj branši nekoliko zadnjih godina, ali mislim da sama činjenica da vjerojatno negdje postoji kupac koji čeka “čistu situaciju” govori nešto u korist ove tvrtke i dionice. Nisam siguran da bi EU dozvolila propast cijele jedne grane poljoprivrede i prehrambene industrije samo tako. Prije da se radi o svojevrsnoj ekonomizaciji proizvodnje. Jugoistočna Europa ima veliki deficit u proizvodnji šećera i cijene istoga su puno više nego u ostatku Europe. Zatvaranje tvornica jednom mora stati. Realna opasnost je u nedostatku sirovine i u vezi toga bi trebalo pronaći dugoročnije riješenje između uprave tvrtke, hrvatske vlade i koperanata koji je proizvode.

malo off-topic, ali zar IPKK nema proizvodnju? i zajedno su u HIS-u. zna li tko kakva je situacija tamo?

wasp, 15.10.2022. u 13:16

Gore navedeni novinski članak je samo jedna refleksija i razmišljanje uzrokovano realnim stanjem u ovoj branši nekoliko zadnjih godina, ali mislim da sama činjenica da vjerojatno negdje postoji kupac koji čeka “čistu situaciju” govori nešto u korist ove tvrtke i dionice. Nisam siguran da bi EU dozvolila propast cijele jedne grane poljoprivrede i prehrambene industrije samo tako. Prije da se radi o svojevrsnoj ekonomizaciji proizvodnje. Jugoistočna Europa ima veliki deficit u proizvodnji šećera i cijene istoga su puno više nego u ostatku Europe. Zatvaranje tvornica jednom mora stati. Realna opasnost je u nedostatku sirovine i u vezi toga bi trebalo pronaći dugoročnije riješenje između uprave tvrtke, hrvatske vlade i koperanata koji je proizvode.

Refleksija ili ne. treba gledati put Austrije.

 

U četvrtak glasovanje. Ne znam da li su u obavezi nešto po tom pitanju poslati zse, iako mi se to sve skupa čini samo formalnost kad su vijest objavili još prosli tjedan da će prodati te silose.

 

U izvjescu nije ukljucena transakcija sa Zitom? Ili ja krivo gledam.

Izvjesce je odlicno.

A polagani rast pokazuje da nema puno prodavača.

Ubrzo dolazimo do prve prepreke. Bas me interesira koliko moze viro odraditi kad objave potvrdu predstecajne

 

Aardwark, 02.11.2022. u 16:17

Izvjesce je odlicno.

A polagani rast pokazuje da nema puno prodavača.

Ubrzo dolazimo do prve prepreke. Bas me interesira koliko moze viro odraditi kad objave potvrdu predstecajne

 

Slazem se, meni isto zanimljivo koliko ide gore dionica nakon potvrde predstecajne.

Interkapital skrb kupuje intenzivno i na 8500 komada su

tko god zeli skupiti teba jos dizat cijenu

ja postavim svoje na 70 ako zeli.

moze i pm ovdje pa se dogovorimo

New Report

Close