VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupovao na 3x a prodaje na 2x..a ništa se nije promijenilo..ima jos 3000 kom🤣🤣😅🤣

Robić prebacio sve dionice na eos

Zna li netko zasto?

 

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

caccone, 28.04.2022. u 21:33

Robić prebacio sve dionice na eos

Zna li netko zasto?

 

Ima jedan članak od prije, 2016. Ako može što pojasniti.

Razišli se Zadro i Robić, hrvatski kraljevi šećera

A onda Eos mora objaviti ponudu za preuzimanje..prosjek zadnja 3 mjeseca je oko 31 kn+ bonus😉

Obično se daje bonus 30% dakle moja je procjena da će ponuditi 40 kn po dionici..a onaj prika prodavao po 29-31🙈🙈

Ne znam dali ste uočili. Napisao sam da je članak iz 2016. Stavio sam ga ako može što pojasniti sadašnju prodaju dionica Robića.

nemojte lupetat bezveze. dajte si malo truda pa prolistajte objave na zse pa će vam biti jasno o čemu se tu radi.

Pitanje je bilo da li netko zna zašto je Robić prebacio sve dionice na EOS. Radi se o 180.366 dionica. Čime EOS ima 488.570 dionica. Ili 35,23%.

 

Zadnja objava su rezultati 4 kvartala 21 e?

Decki Sry na konfuzuji

Imate vec ranije da je poklonjen samo sam mislio sto se cekalo dosada?

 

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Pitanje je samo treba li EOS  posto je stekao vecinski paket preko 25+1 dionicu dati obvezujucu ponudu za preuzimanje?

ne treba. to smo vec apsolvirali. dakle, postoje iznimke kada nije potrebno dati to sto vi kazete, i upravo je ovo jedna od njih.

Az u ostalo još 9700 kom..izvješće nije bajno,ali kapital i rezerve rastu..price/book 0.18…

Eos je 2012 e godine ponudio 430 kn po dionici..samo je dobio 1100 komada..Mislim da bi sada Svetlana dobila puno više za puno manju cijenu🤣😅😅

U biti gledao sam izvješće za prošlu godinu..nije bajno..a izvješće za prvi kvartal je vrlo solidno 2.8 milja u plusu💪

New Report

Close