VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas se AZ naprodavao. Približno im nije ostalo više 5000 dionica.

Ja nadokupio jos 1000 kom..da..ostalo im je oko 5500 kom..mislim da su imali prije godinu i po oko 60 000 kom..jos jedan ovakav promet i oni su out

itd, 20.04.2022. u 18:36

Danas se AZ naprodavao. Približno im nije ostalo više 5000 dionica.

Po meni nisu oni prodavali jucer mi danas. Koliko vidim oni prodaju na 32 na vise.

Dakle tu negdje im je granica. Mislim da je mozda netko iz top 10. Onaj sauka je imao!+ oko 6100. Ak mu je trebalo za nekaj.. To se poklapa sa prometom.

 

Aardwark, 21.04.2022. u 18:42

 





itd, 20.04.2022. u 18:36



 

Danas se AZ naprodavao. Približno im nije ostalo više 5000 dionica.

 



 

Po meni nisu oni prodavali jucer mi danas. Koliko vidim oni prodaju na 32 na vise.

Dakle tu negdje im je granica. Mislim da je mozda netko iz top 10. Onaj sauka je imao!+ oko 6100. Ak mu je trebalo za nekaj.. To se poklapa sa prometom.

 

Ne izlazim na tim cijenama tako da mislim ipak da nas az napušta

Nek nam Zadro nakon predstecajne ponudi po 90 kn po dionici i njegove su..ionak ima love..prodao je tvornicu u Virovitici..a dobio je bar 200 milja za nju🙈i ja imam preko 3000 kom

Zbog cega AZ izlazi?

Jer su otpisali. Sto god dobe je plus.

Nakaradno Al tak je

Prodao onaj na 8 mjestu. Ispao iz top10

On je imao super ulaz oko 23

Aardwark, 22.04.2022. u 22:10

Prodao onaj na 8 mjestu. Ispao iz top10

Taj gospodin Pavlečić na dan kad je izašao počeo je prodaju na 11.500 dionica, a slijedeći dan je na posljednjem mjestu bio gospodin Sauka sa 6.419 dionica. Meni nije poznato koliko mu je još ostalo jer ne znam dalje od prvih 10 ali po razlici se vidi da se radilo o minimalno 5.000 dionica. Gospodin Pavlečić je taj dan dok je prodavao ušao u prvih 10 na 7-mo mjesto Dalekovoda ali samo sa 1.879 dionica. Sada je pitanje što će sa preostalim dionicama na Viru tj. kako će se kretati cijena dionice ako je odlučio što prije izaći sa svom količinom.

Čudno ponašanje Pavlečića..prvo je kupovao..sa 9000 došao na 11 500 i onda počeo prodavati..sve u 10 ak dana🤣😅😅

Ako migrira iz Vira u Dlkv ocito je sklon rizicnim ulaganjima.

Ako zna da će predstečajna završit za koji mjesec..treba biti strpljiv,ovako će na naknadama izgubiti svu dobit ako je uopće bude i imao..strpljenje je najbitnija stavka kad dobro ubodeš…kupiš jeftino i čekaš…a mlad je,,naučit će..ima vremena

Marielena, 25.04.2022. u 07:48

Ako migrira iz Vira u Dlkv ocito je sklon rizicnim ulaganjima.

Prvi put se slazemo

Danas dva naloga 2039 od 2079 dionica.

New Report

Close