VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://e-oglasna.pravosudje.hr/objave/7f68d43a-a222-476c-bf31-c45164843c5b

uskoro bu i tu pocelo perje letit. a dobro, nakon 7 mrsavih dode i 7 debelih, kak se vec kaze. Ali da se posložilo, je.

joda

je kolega …..bilo je dosta dana jeftino….

viro +14%??? opet su vas navukli kao guske u maglu i uvalili vam skupe dionice i sad zadovoljno trljaju ruke. ne mogu shvatiti kako ljudi ovdje uvijek pogrešno interpretiraju informacije i na temelju toga investiraju? prava enigma

@kodiaq

sličan priča kao na dlkv…krivo nešto protumače, skidaju dionice s prodaje pa nakon par dana krene slobodni pad u bezdan….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

drago mi je da su i drugi primijetili ovaj apsurd da dionica raste zbog predstečajne nagodbe umjesto da cijena pada jer sam se već pitao što je svim tim ljudima?!? neki stvarno ne razumiju osnovne stvari na burzi

hrvalin

tko Vam brani prodajte i spustite cijenu na 20kn nemam nista protiv 🙂

joka14, 11.02.2022. u 17:19

hrvalin

tko Vam brani prodajte i spustite cijenu na 20kn nemam nista protiv 🙂

izgleda da su i drugi progledali i shvatili da su bili u zabludi pa se sada rješavaju dionica i istresaju po kupnji

U svakom slučaju ovo je jako zamršena priča,da li neko ima viziju šta će biti kad završi predstečajna nagodba i kada bi to moglo biti?Ako sam ja dobro razumio Viro je vlasnik 60% UDJELA U NOVOM DIONIČKOM DRUŠTVU hrvatska industrija šećera..vjerovatno će po završetku nagodbe se ići u izdavanje novih dionica ne Vira već HIŠ a..to je puno bolja opcija od opcije da Viro ide u izdavanje novih dionica,squezze za male dioničare ne mogu napraviti,ako je nudio 160 kn francuzima da izađu,zašto nisu izašli po toj cijeni dionice?A i da francuzi izađu opet nemaju 95% za squezze out?

kume, sve krivo. niti je ovo toliko zamršeno, niti će biti izdavanja novih dionica HIŠ-a. 2/3 postupka su odrađene, uskoro bi trebalo biti zakazano ročište za glasovanje za sam Viro gdje bi trebalo bit najmanje problema. problem je jedino sporost suda.

lp

joda, 31.03.2022. u 11:34

kume, sve krivo. niti je ovo toliko zamršeno, niti će biti izdavanja novih dionica HIŠ-a. 2/3 postupka su odrađene, uskoro bi trebalo biti zakazano ročište za glasovanje za sam Viro gdje bi trebalo bit najmanje problema. problem je jedino sporost suda.

lp

Da trebala je predstečajna vec biti okončana..vuče se preko godinu dana..valjda ce ove godine biti okončana predstečajna nagodba..nekako mi se ovih 30 kn čini prejeftino ako su točno prikazali bilancu..pa mi zbog toga ništa nije tu jasno🙈🙈

kad  svima bude sve jasno, onda ce vec bit kasno :)….

zivio !

Zašto su skinuti svi nalozi,ja sam imao 3 na kupnji?

Do banke je..navodno da je Zadro neki dan izjavio da bi tvornica u Virovitici mogla proizvoditi bioetanol..alkohol..a ove druge dvije šećer..mogla bi to biti lijepa priča,ali sporost sudova je katastrofa…

bit će proizvedeno 135 000 tona šećera u ovoj godini,to je odličan rezultat,a cijena po toni ide prema 600 eura,to nisam odavno vidio…odlično

New Report

Close