VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Decki, smijesi nam se novi lockdown. Ali jesti se mora, a da ne kazem da secera ima danas u svemu pa i u kruhu. A jos proizvode i dezinficijense. Mislim da ovdje slijede bolji dani.

Secer danas zavrsio na 14.22$.

Moram priznati da ovakav optimizam skoro nisam vidio.

A blokade računa pljušte sa svih strana.

Tako dečki samo naprijed, ne dajte se zavarati.

Secer danas zavrsio na 14.26$. Zanimljivo buducnosnice u USA okrenule u minus, secer rastao.

Nego, kolega @Aardwark jel ima kakvih glasina kada bi Viro mogao deblokirati?

Ako netko može pogledati popis blokatora, dali su još uvijek “samo” tri “koji ljepe banane” ili se u međuvremenu pojavio i netko novi

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Kolega to vidite na Fininfo tko je blokator.

dajte provjerite onda koliko ih ima … dali su i dalje tri ili ih je možda manje ili više

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

pinball, 15.10.2020. u 15:58

dajte provjerite onda koliko ih ima … dali su i dalje tri ili ih je možda manje ili više

Na bon.hr se ne vidi.

Niti iznos niti broj blokada

Eto im reklama.

Kolega Pinball, ta obavijest na fininfo kosta cca 150 kn. Ne znam nista novo osim od proslog tjedna. Na stranicama Viro jos nista novo.

Po fininfo su u blokadi od 16.09. Neznam sad napamet kad je ovavijest došla na burzu.

Secer danas zavrsio na 14.40$.

Kolegice, ne shvaćate da živite u Hrvatskoj. Dionice će rasti kad ekipa odluči a ne kad poraste šećer. A možda se odluči za bankrot kao za vdkt.

Kolega @Lojtra cijena ne bi ni bila na 45 kuna da nema ovih sumnjivih blokada. Vec bi sada bila na 70-80 kuna.

O cijeni secera ovisi prihod Vira.

Marielena, 16.10.2020. u 21:09

Kolega @Lojtra cijena ne bi ni bila na 45 kuna da nema ovih sumnjivih blokada. Vec bi sada bila na 70-80 kuna.

O cijeni secera ovisi prihod Vira.

Po cemu su “blokade sumnjive”???Pa niti predsjednik uprave to nije naveo???

Dug postoji ili ne postoji.Blokada-e traju dok se dug ne plati.Ako se ne plati u rokovima propisanim Zakonom,ide PSN ili stecaj.To je jednostavno tako svugdje.

Za tvrtku u problemima poput ove je jedino vazno vratiti likvidnost,a cijene secera vani itd. su sada daleko manje bitne.

 

Kolega @Bisakovi vama je izgledno da ce se ugasiti u vrijeme ove krize i pandemije monopolist u proizvodnji secera?

Pa nije to neka rndm gradjevinska firma kako gore pise kolega.

Pa vazna je cijena secera i trenutni prihodi.

New Report

Close