VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Aardwark kako se drzite? Cijena dobro zabijena…a lijepo sam govorio bjezite na 80-100kn. Cijena secera opet nadomak 13 USD..u EU 375 eura po toni. I dalje nedovoljno da Viro zazeleni jace…al postoje neke indicije da bi cijena secera mogla opet porasti na 15USD.

Ako Viro padne na 35-37kn prilljucim se jednu tisucicu radi igre. Mislim da je 35-36kn dno jer vidim na 20 i 25 cak 15.000kom na kupnji.

Hvala na savjetu kolega @Salt. Nisam do sada pratila ovu dionicu pa tu Hvala Bogu nisam pogubila novce. Ali eto pratim od sada pa pruzim potporu na 35.

Vidim da mi se taktika ulaganja u firme koje generiraju dobit ne isplati pa bi se mogla orijentirati na trade firmi koje gomilaju gubitke. Naravno tko zadnji magarac u ovim igrama.

Tehnicki target padajuceg trokuta je 38kn. Isti bi se trebao odbiti do 65kn.

Neka igra otpocme.

Molim brzo rusenje da se nakrcamo jeftino i pomognemo kolegi Aardwarku da izadje na 70kn. Jedini prodavac na 5300kom…sve rijesi do 35kn.

Koliko vidim HR regija vec mjesecima prosjek 450 eura po toni sto nimalo nije lose. Al ovi u Viru muckaju…sad se pitam kako je BV odjednom 229 kn?

Ma tko tu koga? Ima li tko vise informacija?

Bez brige za mene.

Ulaz mi je nizi a naci cete me ako kupite knjigu dionicara.

Hint. Na 2 sam mjesta. I kad se zbroji u top10.

Sutra vama u inat kupit cu 200 komada da se nadje. Kikiriki.

+ najpodcjenjenija dionica na zse.

Sto zadro mucka neznam

Al 3 kvartal ima da rasturi.

Skriva se kako radi HIŠ po kvartalima.

A vama zelim svu srecu u kupnji.

 

Po cijeni secera Viro bi trebao biti itekako profitabilan.

Ne kuzim ni ove igre oko BV. Sad je na 230kn. Cijena dionice 44kn pa ako tko zna da pojasni jer me zagolicala ova cijena.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Tehnicki Viro je pri kraju vala i bear marketa. Dno ocekujem u rasponu 37-41kn. Proboj kote 47kn kupovni signal.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

salt, 12.08.2020. u 20:14

Po cijeni secera Viro bi trebao biti itekako profitabilan.

Ne kuzim ni ove igre oko BV. Sad je na 230kn. Cijena dionice 44kn pa ako tko zna da pojasni jer me zagolicala ova cijena.

Sve vidite.

Kao sto rekao podcjenjena

Samo ova muljanja sa his koji nemora kvartalno davat izvjesce budi sumnju u muljanje

Lp

Nego kolega Aardwark, jeste kupili tih 200 komada danas?

Decki sa Erste sjrba imaju dovoljno za istovar.

Nazvao sam par prijatelja. Do 42 sam nek tuku

Decki imaju jako malo…samo mudro..treba ih izuti..uzet tih njihovih 250.000kn i onda opet do 70kn. Najbolje da stave sve na 45kn pa da igra zapocme.

Danas trzeno samo 68 komada.

Marielena, 13.08.2020. u 12:51

Nego kolega Aardwark, jeste kupili tih 200 komada danas?

Naravno da ne.

Dok god ima likova sto lupaju po bidu. Cemu uzimat sa aska. A vidljiv sam bio ako ste pratili.

Evo sutra cu staviti kolicinu i prijaviti da se vidi 1 nalog.

Ocete 300?

Vani secer raste…probio 13 USD i sad je na 13.15. I EU secer radi bikovsku zastavicu. Mogla bi Hr regija uskoro imati cijenu secera na 500. Viro bi mogao uskoro narasti.

Nemam Viro al suosjecam sa dionicarima Vira..pad sa 550 na 46kn…bome neki ovdje trpe ogromne gubitke. Malo mi sve oko Vira cudno…prvo BV 100 pa sad 230kn. I malo mi cudno..silna trgovina na 80-100kn..proslo podosta milja..a sad na 45kn nece nitko..dosuse i prodaja je tanka pa to lako poskoci do 70kn.

Proboj 47kn kupovni signal..uzeo bi…promatram zasad.Na kupnji sam..al tanki nalozi na prodaji…da zelim uci par tisuca komada napucao vi cijenu 30% solo. A to ne namjeravam. Cekam propad do 41-42km ako ga uopce bude.

New Report

Close