VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Barbosa, 17.02.2020. u 09:33
blokada računa, opet?!…a ružićaste naoćale, us futuresi i sl forumska debilana radi ćega je dionica odradila dobar rast na još boljem prometu…pa tko je tu blesav?

Znamo svi kako i na čemu je odrađeno ovo napucavanje cijene. Sad će naivci platiti račun.

Ignore: KressoM, delux

Uspjeli su odblokirati račun, ali već sama činjenica da im je račun opet bio blokiran pokazuje da tu nešto gadno ne štima.

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/3nqXramTdCfSdgYNhh4T2A==.pdf

Ignore: KressoM, delux

Nema tu drame.

Ima jos repova al na horizontu sunce

HBOR je rjesio sve kredite

Zglob, 17.02.2020. u 09:57
Natrag svi na Optimu

ovo natezanje s blokirano/odblokirano će mnoge natjerati u sigurnije luke, ovo je već postalo zaebancija više kategorije, dobili kredit, a već nove blokade, nešto se mulja gadno

Opet će naivce navući na jeftinu prodaju, a onda raspaliti po asku.

Zesko.

Da sam teoreticar zavjera mislio bih da rade sve da jeftino dokupe. Ko? Odredjene grupacije

Izvjesce ce biti bombon.

Sad pazite ovo sinkronizirano trgovanje optime i vira kad se odčepi viro

Da ne kazem da je ask do 90 300 komada

Ma ovdje je sve jasno.Tvrtka je u velikim problemima.Dali ce doci do PSN ili bankrota,vidjet cemo,ali definitivno nije dobro jer izgleda niti kredit HBOR-a nije bio dovoljan.

Aardwark, 17.02.2020. u 10:53
Zesko.

očito je neka igra na djelu, kakva, koja i tko je vodi, e to je pitanje za 5 kuna

Gadno su neki zaglavili ovdje.

Zašto blokada?

Problemi

 

Tko će vratiti dugove????????

 

bisakovi, 17.02.2020. u 11:01
Ma ovdje je sve jasno.Tvrtka je u velikim problemima.Dali ce doci do PSN ili bankrota,vidjet cemo,ali definitivno nije dobro jer izgleda niti kredit HBOR-a nije bio dovoljan.

Ako je sve jasno pa ko pobogu kupuje i zasto? I to jos danas kad je bila objava o blokadi

Ide sve po asku samo na otvaranju po bidu

Meni je samo jasno da ste i danas propustili, zajedno s eurekom, jeftino dokupiti

A psn mozete sanjati jos do objave rezultata.

 

Što vam se dešava je li opet blokada?

 

Zašto?

 

Lp

Je,al pozitivna.

Kako to. Kako to nije mi jasno.

Mozda je vlada, mozda su srbi….

Eureka nema vam spasa.

Molim ne zaboravite na kvote

 

 

Kvragu.

Pa zasto ne pada

Kvote. Blokada. Stecaj. Molim dopunite ako sam nekaj zaboravio.

Jedino kaj vam mogu rec. I po 100 ce biti jeftino.

New Report

Close