VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Alo Putin pa ovo je HRVATSKA

peyo

S obzirom na iskustvo na domaćem tržištu, moguće je povod kupnji trezora-podjela menadžerima i/ili zaposlenicima u nekom budućem vremenu. To je kod nas glavni razlog kupnje trezora.
Bilo podjela dionica, bilo opcija na kupnju tih trezorskih dionica. Riječ je o isplati svojevrsnih bonusa jer je to za tvrtku jeftinije i manje oporezivo nego što je isplata bonusa u novcu.
U kontekstu dobiti to je dakako povoljnije nego što je isplata bruto zarada u novcu (sa svim porezima i doprinosima), no kada i ako se te opcije realiziraju ponuda dionica je viša na tržištu jer će neki od tih zaposlenika realizirati prodaje budući su dionice stekli znatno povoljnije nego li im je cijena na tržištu.

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

Šta se ovo prodalo 2000 komada…………….

peyo

Nešto se ipak dešava, vjerojatno je trezor ovo pokupio al tko prodaje?

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

Povukao sam naloge sa 550 i 600 kuna -tu će biti svašta

peyo

"kupijo" sam 5 komada na 312 kn, "reko" nemam sto izgubiti…a netko se iskrcava ili ukrcava….svejedno….trezor kupio 10,5 tis komada zadnjih pola godine…


Povukao sam naloge sa 550 i 600 kuna -tu će biti svašta

povukli ste sa prodaje ili kupnje????
pofuk


Povukao sam naloge sa 550 i 600 kuna -tu će biti svašta

..i ja sa 1.800,00 kuna. [thumbsup] [lol]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

evo ga, papala maca jos 8 komada..


Povukao sam naloge sa 550 i 600 kuna -tu će biti svašta

u zadnji tren. Bravo [thumbsup]

UH koliko gorčine u tim riječima od tako profinjene dame.Ljepotice kad ti uđeš cijena će ti biti 500 a ja ću ti od srca ponoviti tvoje riječi———u zadnji tren .Bravo.

peyo

Mislim da ćemo se načekati neko vrijeme do te cijene…

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

nisam znao do danas da je ebrd u vlasnickoj strukturi Viro d.d.


Mislim da ćemo se načekati neko vrijeme do te cijene…

na čemu bazirate to misljenje???
pofuk

765 kn je prosjek od kada je viro na burzi.

New Report

Close