VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tek će biti slađe kad to potegne istinski

postoji razlika između onih koji investiraju i onih koji špekuliraju.
gospodin po asku i bidu je day trader, njemu se mora dogoditi nešto značajno s dionicom u roku par sati, dana, a ako su tjedni u pitanju to nije dobro (za njega)
mi koji kupmio i čekamo izvjesno vrijeme nemamo većih briga jeli dionica danas 410, 422 i 438 kuna..

ja je ne dam ni za 1000 ( ali 2020. npr), baš kao ni dlkv (kod kojeg imam prosječan ulaz 15,xx kuna) kao ni ulpl koji mi je na 168 prosječni ulaz..

ode paket od 3300 po 402

Ovo je bilo u sekundi, sigurno dogovoreno. Koliko komada?

Dal se ovdje može desiti neprijateljsko preuzimanje ?….hm….ovaj drugi skuplja svakodnevno i ako je ovo danas njegovo….Ne znam, no samo razmišljam naglas….

izađe fond skroz iz Viadukta, sad nema više naloga velikih, vijdet će se to uskoro, dva mjeseca se prodavalo 8500 komada i igralo s cijenom gore dolje.

dan je pametniji od noći!

Konačno zbogom kapitalni.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Konačno zbogom kapitalni.

+ vdkt u crobexu od 2. dijela ovog mjseca..


Konačno zbogom kapitalni.

Napokon izaso do kraja cijeli nam je rast ubio…
Taman smo krenuli posteno kad tesko iskrcavanje
bas me zanima tko je ovaj puta kupac ?

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

No, do danas se građevinski sektor u Hrvatskoj prepolovio i nije čudno što su se hrvatske tvrtke na natječaj za gradnju Pelješkoga mosta javile u sklopu međunarodnih konzorcija. Svaki strani izvođač će trebati i domaće podizvođače i zato će, tko god dobio posao, u velikoj mjeri uključiti hrvatske izvođače poput Hidroelektre niskogradnje, Viadukta, Osijek Koteksa, GP Krka i drugih”, ističe Dodig. Iako je zadnjih godina devastirano, hrvatsko se graditeljstvo, prema njegovim riječima, opet budi jer na tržištu ima potencijala.
http://www.jutarnji.hr/globus/Globus-politika/most-dug-20-godina-moze-li-rh-u-iduce-4-godine-napraviti-ono-sto-nije-uspjela-u-protekla-dva-desetljeca-i-pritom-uvjeriti-eu-da-gotovo-sve-to-plati/5715303/

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

@dindon

https://www.hrportfolio.hr/fond/erste-adriatic-equity-89/portfelj-fonda

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.


Dal se ovdje može desiti neprijateljsko preuzimanje ?….hm….ovaj drugi skuplja svakodnevno i ako je ovo danas njegovo….Ne znam, no samo razmišljam naglas….

Nije više drugi…nego prvi!

Kupio 690kom po 410kn prosjecna


Konačno zbogom kapitalni.

Nije kapitalni povjeri pa onda piši.

Kapitalni je izašao prije mjesec dana u blok transakcij po 380kn

New Report

Close