VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hromax pa povuci se ispod 1 kune …..koliko imas 100
kuna to ti je taman za 100 dionica ako ti broker pusti transakciju

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


ili preuzimanja ?????

Preuzimanja čega kolega? Preuzimanja firme sa preko pola milijarde, skoro milijardu kuna dugova? A koja je u međuvremenu ostala i bez svog najvećeg kapitala – svojih radnika, a time i kompetencija.
Što se tu ima za preuzeti?
[/quote]
ostalo je u vdkt mnogo toga za preuzeti, pitanje je samo cijene.

Država da preuzme vdkt u vlasništvo, oporavak firme bi bio u vrlo kratkom roku.Davati kapitalne građ.poslove strancima je izvan svake pameti.Ako vdkt ode u likvidaciju-to je debelo nekome u interesu,a taj netko želi novac iz EU fondova koji su predviđeni za infrastrukturu.Radi li se o preuzimanju vdkt, ili stvaranju nove firme za niskogradnju, ostaje u skoroj budućnosti da se vidi.Činjenica je, da će biti puno radova u RH, jer predviđeni novac se mora uložiti u predviđeno vrijeme

Na zalost,nastavlja se paradoks.unistavaju se domace firme,da bi strane dobijale poslove.to boli

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

STRABAG je ključna riječ, zašto Viadukt propada.

Pozdrav

Dok fond iskipa tih 7000 kom,ove danasnje cijene bi mogle biti premije… Ovo sam skroz otkantao,postaje penny dionica.zelim svu srecu imaocima, i hebes firmu kojoj,ako je tocno,ne radi web stranica i telefoni….a najvise sve one koji su je doveli u ovakvo s(r)tanje.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ovo sad postaje stvarno zanimljivo baš za špekulaciju, pa makar izgubio par milja kn.. al neka padne i na kunu ako će netko prodavat :))))..

kome je bilo u interesu sve zajedno zakuhati od ekipe iz HACa, politike,,, šta se igra oko firme koja je toliko toga izgradila i ima toliko referenca? Za koga se priprema teren prije pelješkog mosta i druge infrastrukture?


hromax pa povuci se ispod 1 kune …..koliko imas 100
kuna to ti je taman za 100 dionica ako ti broker pusti transakciju

I onda prodam tebi po 400 kuna kad se “otključa vrijednost”, a 40.000 % zarade strpam u džep :-))))

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Meni se cini da je na meti ogromno gradilište u Radnićkoj koje ima frontu barem 300-400 metara …
da napomenem tamo će sada proći tramvaj a mogu se graditi visoke zgrade..do centra vlaške ulice 3-4 stanice tramvaja..
pitam se na tome ogromnom gradilistu koliko bi se moglo stotina stanova sagraditi i to u tramvajskoj zoni a znamo da su takvi stanovi najskuplji ..
mislim da su banke bacile oko na ovo gradilište..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Meni se cini da je na meti ogromno gradilište u Radnićkoj koje ima frontu barem 300-400 metara …
da napomenem tamo će sada proći tramvaj a mogu se graditi visoke zgrade..do centra vlaške ulice 3-4 stanice tramvaja..
pitam se na tome ogromnom gradilistu koliko bi se moglo stotina stanova sagraditi i to u tramvajskoj zoni a znamo da su takvi stanovi najskuplji ..
mislim da su banke bacile oko na ovo gradilište..

DATA
banke nisu bacile oko na to.
pogledaj u zemljišnik i vidit ćeš da su banke vlasnice na osnovu hipotekarnog kredita.

.. nije zapelo na isplatama plaće ……nego na otpremninama…………..cijela brigada visokokadroviranih
koji su cijele godine grijali stolice u Upravi Viadukta , sad zajebavaju za isplate….
Ne vjerujem da radnik nije dobio svoju plaću…..

Pitajte sud da li kuži -kako se obračunavaju otpremnine – oporezivi i neoporezivi dijelovi..
KOJI RADNICI NISU DOBILI PLAĆE?…………..i KOJI DIO isplata , za koje se misli da JE PLAĆA ?

Koliko je uhljeba tamo grijalo stolice?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



hromax pa povuci se ispod 1 kune …..koliko imas 100
kuna to ti je taman za 100 dionica ako ti broker pusti transakciju

I onda prodam tebi po 400 kuna kad se "otključa vrijednost", a 40.000 % zarade strpam u džep :-))))
[/quote]

baš to razmišljam jel se isplati špekulirat, izgubit par milja kn ili pobrat debelo vrhnje kad se rješi sve,, ali slabi su prometi, nemoš baš pokupit neki iznos hmm 🙂 mislim da netko prospe, ne da si dižeš cijenu, jel 100,200 komada je baš sitno



Meni se cini da je na meti ogromno gradilište u Radnićkoj koje ima frontu barem 300-400 metara …
da napomenem tamo će sada proći tramvaj a mogu se graditi visoke zgrade..do centra vlaške ulice 3-4 stanice tramvaja..
pitam se na tome ogromnom gradilistu koliko bi se moglo stotina stanova sagraditi i to u tramvajskoj zoni a znamo da su takvi stanovi najskuplji ..
mislim da su banke bacile oko na ovo gradilište..

DATA
banke nisu bacile oko na to.
pogledaj u zemljišnik i vidit ćeš da su banke vlasnice na osnovu hipotekarnog kredita.
[/quote]

Ima netko točnu adresu ili broj čestice. Hipoteka ne daje pravo vlasništva ona je instrument osiguranja.

Uhljebe na ulicu!!!!!




Meni se cini da je na meti ogromno gradilište u Radnićkoj koje ima frontu barem 300-400 metara …
da napomenem tamo će sada proći tramvaj a mogu se graditi visoke zgrade..do centra vlaške ulice 3-4 stanice tramvaja..
pitam se na tome ogromnom gradilistu koliko bi se moglo stotina stanova sagraditi i to u tramvajskoj zoni a znamo da su takvi stanovi najskuplji ..
mislim da su banke bacile oko na ovo gradilište..

DATA
banke nisu bacile oko na to.
pogledaj u zemljišnik i vidit ćeš da su banke vlasnice na osnovu hipotekarnog kredita.
[/quote]

Ima netko točnu adresu ili broj čestice. Hipoteka ne daje pravo vlasništva ona je instrument osiguranja.
[/quote]

nikica
hipoteka je instrument osiguranja dok se ne aktivira, a aktivira se kad se ne vraćaju rate kredita.
a ne trebam ti objašnjavat kako Viadukt ne plaća.

Ne znam napamet čestice, ali lako se daju pronaći, ogromne su parcele gdje se nalazi njihov pogon.
Tri su velike parcele, dvije su pod PBZ-om, jedna pod Erste-om.

Mislim da se radi o 9000 m2 na adresi Radnička 206. Ne bi ulazio u špekulacije što se može graditi na toj parceli, ali je velika i možda jednog dana postane dobra lokacija za investiranje.
Banke i ostali vjerovnici najviše su “napaljeni” na udio u ZLZ jer je ona financijska imovina koja može biti ekspresno unovčena. Sve drugo zahtijeva vrijeme i energiju za prodaju po dobroj cijeni.

New Report

Close