VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobra vijest. No to je i dalje puno premalo za tako glomaznu firmu, a pogotovo uzimajući u obzir da se 3 strašno velika ugovorora približavaju kraju ili su već na samom kraju, čija je vrijednost radova puno puo veća od ovog posla od 22M.
Činjenica je da Viaduktu već godinama padaju prihodi, i to drastično, a to će se nastaviti i ove godine, a kako sada stvari stoje i sljedeće!


Dobra vijest. No to je i dalje puno premalo za tako glomaznu firmu, a pogotovo uzimajući u obzir da se 3 strašno velika ugovorora približavaju kraju ili su već na samom kraju, čija je vrijednost radova puno puo veća od ovog posla od 22M.
Činjenica je da Viaduktu već godinama padaju prihodi, i to drastično, a to će se nastaviti i ove godine, a kako sada stvari stoje i sljedeće!

Što znači približavaju se kraju????? Kraju izvođenja radova – da li su ti radovi već naplaćeni, ili če biti tek po završetku ili se isplaćuju po situacijama. Ako se već isplaćeni a sada su radovi pri kraju, trošak če biti samo manji. Ne kužim neke stvari. Već znaš i dvije godine unaprijed da će prihodi padati – hebi ga jači si od Nostradamusa. 🙂 Ali eto netko kupuje konstantno – to mora da je neka velika neznalica.:))

Uhljebe na ulicu!!!!!

ma tko kupuje, misliš ovaj veliki promet od 13000 kn dnevno..ma daj molim te..
To znači da poslije vrlokratkog vremena, kada ti ugovori završe, Viadukt neće moći postići ni približno punu zaposlenost, a da ne govorim o padu prihoda koji su ionako vidljivi.


Dobra vijest. No to je i dalje puno premalo za tako glomaznu firmu, a pogotovo uzimajući u obzir da se 3 strašno velika ugovorora približavaju kraju ili su već na samom kraju, čija je vrijednost radova puno puo veća od ovog posla od 22M.
Činjenica je da Viaduktu već godinama padaju prihodi, i to drastično, a to će se nastaviti i ove godine, a kako sada stvari stoje i sljedeće!

http://www.viadukt.hr/ceste-225
Klikajte po redu. Ceste, mostovi, morske luke…

i šta nakon što to sve po redu isklikam? mislite da će se situacija promijeniti? Pa zar ne vidite da je poslovanje iz godine u godinu sve gore?

Karamarko na prezentaciji programa – ”Razvijat ćemo sve dijelove zemlje velikim projektima poput Pelješkog mosta, navodnjavanja Slavonije… Sve ćemo to financirati iz EU fondova. Do 2019. planiramo povući 5 milijardi eura.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


i šta nakon što to sve po redu isklikam? mislite da će se situacija promijeniti? Pa zar ne vidite da je poslovanje iz godine u godinu sve gore?

Pogledajte samo koliko firma vrijedi na marketu?

Ja osobno mislim da je to smiješno![emo_smijeh][emo_smijeh]

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

@JosefBeuys

Nema oporavka industrije bez građevinskog sektora i investiranja u infrastrukturu!

Mislim da većini to nije jasno osim meni i još nekima…..
To nisam izmislio ja već je to povijest dokazala….
Ako je viadukt opstao do sada u toliko turbulentnim vremenima mislim da ga čeka samo svijetla budućnost….

A možda sam ja samo tresnuo glavom o zid!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

opet novi posao! ovaj put urh![emo_palacg]

hajde, prosvijetli sve nas ostale.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

evo ga , našao:

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/Yq3hkLxJe3OApWgZxJd6NQ==.pdf

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


evo ga , našao:

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/Yq3hkLxJe3OApWgZxJd6NQ==.pdf

90 mil. kn, pa kaj je to. Kolega Invest je hodao po gradilištima i brojao radnike i veli da to nije dosta[emo_plazi][emo_namigusa].

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

New Report

Close