VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako se dobro sjecam, zadnje izvjesce su pravdali sa odgodjenim radovima itd…sta je sad razlog?
I onda se cudite zasto nitko ne ulaze u gradjevinare 🙂

Mislim da ipak nema razloga za ovakav potop. Zar stvarno mislite da njihova imovina ne zna zaraditi i stvoriti novu vrijednost? A i povećala se…Neki će uskoro plakati zbog ove panične rasprodaje.

lp,

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

104 na 221 kn kupnja, a iduci na 205 kn…

Inace o tom placu slusamo od kada tema postoji…

Revidirano za 2014 11 milja gubitka??

Većina nije primjetila gomilu poslova ove godine na koje nismo rasli 1%
Neka naivni samo prodaju hvala ja sam dokupio….
book skoćio za 40% a ljudi prodaju koji naivci

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

atlanska pala 30% nakon smanjenja booka za 30%
koliko će VDKT rasti nakon povećanja booka za 40%

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

nakon povećanja book- a dionica i dalje pada …. tako da to povećanje book-a koliko vidim nikoga ne interesira .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

cjela firma vrjedi 40% više koga to zanima ili ne njegova stvar….
ocito je VDKT napravio uspjeh a ne neuspjeh toliko nije porasla ni imovina apple-a.

to da dionica pada bas i ne
a ti ovdje širiš paniku dok dokupljuješi i to sa izvjescem 5 mjeseci starim….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


cjela firma vrjedi 40% više koga to zanima ili ne njegova stvar….
ocito je VDKT napravio uspjeh a ne neuspjeh toliko nije porasla ni imovina apple-a.

to da dionica pada bas i ne
a ti ovdje širiš paniku dok dokupljuješi i to sa izvjescem 5 mjeseci starim….

mislim da ti fi sve govori je li uspjeh ili neuspjeh , matematika je zlatna stvar.mislim da me nisi razumio što se tiče book-a . što se tiče dionice , ako bude rasla odlično, ako bude padala, meni opet odlično.a to za paniku , ne znam gdje si to vidio.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

gledam promet unazad par dana ; u biti, uopće ga nema , jedna totalna pustoš, kao da je odavde sve izbjeglo, prava sahara. danas promet 10 komada , mrtvilo.mislim da jači kupci čekaju hajdaša da objavi tender za pelješac, tu će biti jako,jakooo zanimljivo i naravno, za sve koji imaju dionice .nadam se da slijedeće fi neće biti loše, ovo zadnje je bilo ispod svakog nivoa za ovu firmu.
što se tiče trenutne cijene dionice , očekivao sam je na cca 200 poslije izlaska fi. vidi se da se donekle stabilizirala, ali prst je i dalje na kešovini.ipak,i ovako ok. u svakom slučaju,očekujem jedan lagani rast dionice u skorom periodu…i zapjevajmo uz dobru čašicu…..

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ne mogu vjerovati i ovdje se počelo nešto događati, danas trenutno svih 63 kom…

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close