VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo ti pojašnjenje najnovije vjesti i naravno sve suprotno od onoga sto ovdje tvrdis..
Na ljestvici 505 najuspješnijih kompanija na domaćem tržištu prema pokazatelju ostvarenih prihoda u 2015. nalazi se 30 građevinskih kompanija.
[Rast prihoda zajednički je nazivnik pod koji se može podvesti poslovanje velike većine građevinara
U prvih pet tvrtki među pet prvorangiranih po prihodima ovim redom slijede Viadukt[/b] i Tehnika (specijalizirana za visokogradnju kao Kamgrad) te GP Krk.

Dalekovod caruje, uzlet Kamgrada zakotrljao veliko preslagivanje

koje gluposti, pa Viaduktu godinama padaju prihodi.
da se ne ponavljam, to su vam sve javno dostupni podaci.

a vas bi molio odgovore na gornja pitanja, ako znate?

Upravo na vijestima na radiju, izjavu je dao ministar Butković, koji se trenutno nalazi u Trogiru na gradilištu mosta Čiovo. Dao je rok Izvođaču od 8 dana da se dogovori “sam sa sobom” i izjasni da li ostaje ili izlazi iz posla.

Vrlo oštre riječi.

http://www.dalmacijanews.hr/clanak/mxb9-ministar-ljut-zbog-stanja-s-ciovskim-mostom-viaduktu-prijeti-raskidanje-ugovora-ako-ne-dokazu-da-mogu-ispostovati-rok#/clanak/mxb9-ministar-ljut-zbog-stanja-s-ciovskim-mostom-viaduktu-prijeti-raskidanje-ugovora-ako-ne-dokazu-da-mogu-ispostovati-rok

evo da kolega DATA ne bi rekao da izmišljam.

O ovome sam pričao puno ranije nego danas ministar.
Morate priznati da sam bio u pravu.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/pogledajte-na-sto-slici-most-koji-je-trebao-biti-dovrsen-krajem-prosinca-sastanak-je-bio-buran-bojim-se-da-ce-probiti-sve-rokove/5295183/

“Sastanak je bio buran i dramatičan, jer zbog problema s izvođačem radova most neće biti završen do kraja ove godine kako je to bilo ugovorom planirano. Izvođaču radova dali smo rok od osam dana da se zbroji i odgovori nam te dadne garancije kako će završiti gradnju mosta do novog roka – 15. lipnja 2017. godine”, izjavio je Butković nakon sastanka.

Sve je to poznato vec mjesecima kako nama tako i Butkoviću. Predlazete li kolega Invest da imatelji ove dionice istu sutra prodaju ili ne. Molim jasan i nedvosmislen odgovor.da ili ne. Onda vas više nitko ne može kasnije prozivati.

Uhljebe na ulicu!!!!!


Sve je to poznato vec mjesecima kako nama tako i Butkoviću. Predlazete li kolega Invest da imatelji ove dionice istu sutra prodaju ili ne. Molim jasan i nedvosmislen odgovor.da ili ne. Onda vas više nitko ne može kasnije prozivati.

kratkoročno me ne zanima (jer bilo tko može manipulirati cijenom)
dugoročno, da, treba prodati.

http://www.viadukt.hr/gradiliste-mosta-kopno-otok-ciovo

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

i šta s tim?
jasno je na slici/videu vidljivo da nema pretjerane aktivnosti.
ovim tempom nema šanse da most bude gotov 15.06.2017.

došli smo na ono o čemiu vam pričam:
-ljudi napuštaju Viadukt
-kooperanti ne žele raditi za Viadukt i traže avansno plaćanje koje im Viadukt nije u mogućnosti dati

Drugi i treći dioničar povečali broj dionica za cca 1300 komada u mjesec dana.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Ako bolje pogledamo dobar dio dionica prodanih u ovoj godini su kupljeni u top 10 dionićara
neka Invest samo trubi insideri stalno kupuju !!!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ono što mene najviše ćudi kako dionica ne raste …
niti jednog građevinara ne kupuju toliko insajderi kao VDKT a i rjetko koju dionicu na ZSE.
Sve zivo je raslo osim VDKT a njega najviše insidera u top 10 kupuje
i to već dulje vremena…bilo koja druga dionica bi već odavno barem za 100% više rasla…evo ne mogu se iscuditi…imam ja i mnoge druge dionice ….
ali VDKT je fenomen nije se sa mjesta mako

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Ono što mene najviše ćudi kako dionica ne raste …
niti jednog građevinara ne kupuju toliko insajderi kao VDKT a i rjetko koju dionicu na ZSE.
Sve zivo je raslo osim VDKT a njega najviše insidera u top 10 kupuje
i to već dulje vremena…bilo koja druga dionica bi već odavno barem za 100% više rasla…evo ne mogu se iscuditi…imam ja i mnoge druge dionice ….
ali VDKT je fenomen nije se sa mjesta mako

ocito s razlogom…i to bi vas trebalo dodatno zabrinuti..
nista se ne dogada bez razloga..
nevjerojatno je vase slabo poznavanje firme cije dionice posjedujete..

Da i insajderi su u krivu jedino si ti kolega pametan …

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

nisam pametan, samo znam neke stvari, koje ti neznaš.
a ako insajderom nazivaš ERSTE, onda mi je to još jedan dokaz tvog neznanja.

do nedavno si trubio da će se most Čiovo završiti u roku, i ministar te demantirao..

Rokovi su produljeni

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

New Report

Close