VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni nije sjela već se tako izvalila da mi žena odlazi po RENO CLIO ovog trena u čast naj bolje dionice na ZSE

… samo mali prilog topicu vdkt-a:

in sam preko 500 dana (!?) s prosječnim ulazom oko 430kn … do sada primio 2x dvd, tj ca 6% na ulog …
generalni mi je stav ne prodavati, tim više što je taj ulog zapravo zarada u prvoj polovici 2009. (na brodarima) … vdkt je imao ath na ca 4500kn, ali to je bio trenutni vršak, koji je objektivno teško dostižan … radije bih računao s max cijenama negdje oko 3300kn koje su se duže održavale, a s obzirom na današnju cijenu, moguće (!?) trendove u narednih 2-3 god – možda i dostizive, a što bi u mojem slučaju bilo ++ca 2m kn :-)) … pa nadajmo se … haha … ako dođe, častim, posebice kolegu Data (svako poštovanje), a dakako odma bi tu bila i kolegica Cerclage ;-)) ..

pozz zajednici

s kojim datumom se trebalo imati dionice za dobiti dividendu?

Zaključno sa 15.07.2010

Mala pomoć, zanima me da li je potrebno papire o žiru i osobnu slat samo SDA ili treba i Viaduktu?

Samo SKDD-u (bivši SDA), preko njih ide isplata.

Fondovi opet kupuju VDKT. Npr. prosli tjedan SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA + 650 KOM, PBZ skrbnicki +140 kom. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [wink] [wink]


Fondovi opet kupuju VDKT. Npr. prosli tjedan SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA + 650 KOM, PBZ skrbnicki +140 kom. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [wink] [wink]

Da kolega i ja zajedno snjima pa ovo je dragulj od dionice ljudi nisu ni svjesni koliki je potencijal rasta tu u relativno kratkom vremenu



Fondovi opet kupuju VDKT. Npr. prosli tjedan SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA + 650 KOM, PBZ skrbnicki +140 kom. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [wink] [wink]

Da kolega i ja zajedno snjima pa ovo je dragulj od dionice ljudi nisu ni svjesni koliki je potencijal rasta tu u relativno kratkom vremenu
[/quote]

Kupci će tek bit sretni poslije rezultata!

Bez panike na kupnji

[sealed]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Rezultati za ovu godinu neće biti tako sjajni kolega ING, ali ohrabruje ovo Vaš link

Izgleda da su shvatili da u RH za njih više nema kruha i to je dobro.



Fondovi opet kupuju VDKT. Npr. prosli tjedan SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA + 650 KOM, PBZ skrbnicki +140 kom. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [wink] [wink]

Da kolega i ja zajedno snjima pa ovo je dragulj od dionice ljudi nisu ni svjesni koliki je potencijal rasta tu u relativno kratkom vremenu
[/quote]
Pred novu godinu lagano na 300 kunića .

http://www.poslovni.hr/vijesti/lompar-aktor-nece-graditi-autocestu-kineske-tvrtke-spremne-uci-u-projekt-167409.aspx

Kinezi grade bar boljare

Da ne misle dovesti bagere iz kine

tko bi mogao raditi za njih koliko znam VDKT ima najbolji odnos kvalitete
i cjene po km autoputa u regiji….
Trenutno rade i u bosni pa zašto nebi i u crnoj gori!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


http://www.poslovni.hr/vijesti/lompar-aktor-nece-graditi-autocestu-kineske-tvrtke-spremne-uci-u-projekt-167409.aspx

Kinezi grade bar boljare

Da ne misle dovesti bagere iz kine

tko bi mogao raditi za njih koliko znam VDKT ima najbolji odnos kvalitete
i cjene po km autoputa u regiji….
Trenutno rade i u bosni pa zašto nebi i u crnoj gori!

Vidukt je debelo podcijenjen a bilo kakva glasina će ga katapultirati u visine .

Da li se tko od vas uopće bio zapitao odakle Viaduktu novac da nam isplati dividende?

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....


Da li se tko od vas uopće bio zapitao odakle Viaduktu novac da nam isplati dividende?

Vjerovatno su dobili na lotu čini mi se po tebi ,a upamti nije ovo firma sa dvije lopate i jednom mješalicom

New Report

Close