VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Isplata dividende najavljena je za sredinom 12 mjeseca.
Minus -4 % jučer, odgovara prometu i prodaji , naknadnog ulaska daytradera- koji
su u nevjerici promatrali rast dionice – i propustili kupiti dionice ranije.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Lider T.I.

Joško Mikulić
Gromobran za Viaduktove poslove

Iako je predsjednik Uprave, Mikulić ne nosi sav teret na svojim leđima – u najmanju ga ruku dijeli s istaknutijim članovima Uprave Ivanom Berketom I Damirom Kezeleom

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Viadukt posao u Rusiji ugovorio u pravo vrijeme

U javnost je 24.studenoga 2010. izašla službena obavijest Uprave dioničkog društva Viadukt o dobivenom graditeljskom poslu u Rusiji. Ovo je možda trenutak kad je takav posao Viaduktu od izuzetne važnosti.

Piše: Filip Šverer

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=115853

marcello


Alo uprava dije DIVIDENDA oglasite se

ZAGREBAČKA BURZA
Zagreb, 04. kolovoza 2010.
Naš broj: 3235/2010.
Ivana Lučića 20
Naš znak: AJ/MP
10000 Z A G R E B
Predmet: Obavijest dioničarima o odgodi
isplate dividende za 2009. godinu
Poštovani dioničari,
Uprava graditeljskog dioničkog društva Viadukt Zagreb, Kranjčevićeva 2, ovim putem obavještava dioničare društva da se isplata dividende za 2009. godinu, predviđena za 14. kolovoza 2010. godine, putem Središnjeg klirinškog depozitarnog društva, privremeno odgađa zbog nelikvidnosti društva izazvanog neplaćanjem dospjelih obveza od strane investitora u državnom vlasništvu.
O datumu ispate dividende bit ćete obaviješteni.
S osobitim poštovanjem!
Za Upravu Društva:
Predsjednik Uprave:
Joško Mikulić,dipl.inž.građ.

marcello


ZAGREBAČKA BURZA
Zagreb, 04. kolovoza 2010.
Naš broj: 3235/2010.
Ivana Lučića 20
Naš znak: AJ/MP
10000 Z A G R E B
Predmet: Obavijest dioničarima o odgodi
isplate dividende za 2009. godinu
Poštovani dioničari,
Uprava graditeljskog dioničkog društva Viadukt Zagreb, Kranjčevićeva 2, ovim putem obavještava dioničare društva da se isplata dividende za 2009. godinu, predviđena za 14. kolovoza 2010. godine, putem Središnjeg klirinškog depozitarnog društva, privremeno odgađa zbog nelikvidnosti društva izazvanog neplaćanjem dospjelih obveza od strane investitora u državnom vlasništvu.
O datumu ispate dividende bit ćete obaviješteni.
S osobitim poštovanjem!
Za Upravu Društva:
Predsjednik Uprave:
Joško Mikulić,dipl.inž.građ.

kao što smo i bili obaviješteni… eh sad dal će to bit ovaj mjesec il neće, daj bože da bude

Šta je ovaj navalio……od brzine suze mu teku u uši!

Zadnje transakcije: Cijena Količina Iznos Datum
222,11 1 222,11 8.12.2010 13:06:38

230,00 2 460,00 8.12.2010 13:05:00
229,99 5 1.149,95 8.12.2010 13:05:00
228,76 1 228,76 8.12.2010 13:05:00
226,76 20 4.535,20 8.12.2010 12:53:37

marcello

Koliko ja imam saznanja dividenda nam stiže 20.12.2010.g.


MACD presjekao.
RSI probio support liniju.

Sve na dnevnom nivou.

A sad ćao, gospodo basheri.


ćao da….ma ondasnjim kupcima ovcama ,,,ja se cudim da ih jos uopce ima ovdje na tk….a izgleda da ima….sto i nije lose za sindikalce….ipak za burek i cevape se skupi…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Krajni rok za dividendu je 15.12.2010g

Zato pozivam upravu da se oglasi

Kaj ti briješ……

Misliš da uprava čita tvoje postove [lol] [lol] [lol]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Odgođena isplata dividende za 20.6. samo je pitanje,izgleda, koje će to biti godine:-(

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

meni paše. nikako da se udostojim poslati kopiju žira u skdd [lol] ovako sam dobio malo na vremenu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Također isti problem!

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

mislim da nije ispravno shvaćeno….

"ZAGREB – Viadukt je obavijestio SKDD da je datum isplate dividende izdavatelja 20.12.2010.g., a ne 15.12.2010. g. kako je prvotno bilo naznačeno u nalogu dostavljenom od strane izdavatelja.

Datum isteka isplate je sada naznačen za 20.6.2011. umjesto 15.6.2011. Dividenda iznosi 12,58 kuna po dionici. Viadukt (ZSE:VDKT-R-A) je, podsjetimo, i prošle godine imao problema s isplatom dividende koja je zbog nelikvidnosti bila odgođena.

New Report

Close