VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobio sam dosta poruka sa istim pitanjem

Zašto kupujem za kog kupujem

Evo ovako javno da ne odgovaram pojedinačno
Jednostavno zato što valja i što je ovo povjest i povjesna cjena koja će ući u povjest sa šakom dolara kompanije će biti preuzete samo zato

pad na malom prometu….to nije ništa…..!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Šta je ? Burek investitori rade svoj posao…. kome nije jasno?- KUPUJU OD SIROTINJE
KOJA PRODAJE NA SITNO / radnici firme, mali investitori…/

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.zse.hr/default.aspx?id=32897

Viadukt d.d. – Potpisan trilateralni sporazum u Rusiji

24.11.2010 8:17:49

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

POSLOVI
Viadukt: Posao u Rusiji u projektu teškom 14 milijardi eura
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Viadukt je u sklopu programa IV Međunarodnog foruma "Transport Rusija – 2010", potpisao s „Corporation Ural Industrial – Ural Polar“ i ruskom bankom za cestogradnju RosDorBank potpisao ugovor o suradnji u financiranju, projektiranju i izgradnji prometne i energetske infrastrukture u svrhu iskorištavanja mineralnih resursa u Jamalo-Nenjec autonomne oblasti.
Nova infrastruktura povezuje Sjeverni Ural s industrijskim i prerađivačkim kapacitetima Južnog Urala.

Suradnja sudionika sporazuma predviđa zajedničke aktivnosti usmjerene na izgradnju željezničkih pruga i mostova na području Salekhard Nadim u razvoju Sjevernog prometnog rješenja. Plan Projekta je da se izgradnjom strateških elementa osnovne prometne i energetske
infrastrukture poveže područje Sjevernog Urala bogato nalazištima neizmjernih prirodnih bogatstava sa industrijskim i prerađivačkim kapacitetima Južnog Urala (Jekaterinburg, Čeljabinsk).

Planirano je da se projekt realizira u idućih 10 godina. U tijeku njegove realizacije bi se stvorilo više od 60 tisuća radnih mjesta. Ukupna vrijednost projekta prelazi 14 mlrd EUR.

Projekt "Ural Industrial – Ural Polar" obuhvaća velika područja u administrativnim granicama Saveznog Distrikta Ural i podrazumijeva stvaranje jedinstvene cjeline industrijskih i infrastrukturnih kompleksa, koja podržava razvoj, unapređenje i korištenje postojećih industrijskih kapaciteta Federalnog Distrikta. U svrhu realizacije aktivnosti u Rusiji osnovana je mješovita rusko-hrvatska tvrtka „Viadukt – Moskva“.

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu


http://www.zse.hr/default.aspx?id=32897

Viadukt d.d. – Potpisan trilateralni sporazum u Rusiji

24.11.2010 8:17:49

a rezultat toga bit će kao i uvijek, zarada = 0 kuna [yawn]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

Evo stigao je ON:

Oznaka Cijena Količina Iznos Datum
VDKT-R-A 210,10 1 210,10 24.11.2010 10:13:27
VDKT-R-A 216,90 7 1.518,30 24.11.2010 10:06:01
VDKT-R-A 217,00 18 3.906,00 24.11.2010 10:01:10
VDKT-R-A 216,50 20 4.330,00 24.11.2010

A Hanfa se bavi "važnim poslovima"….he, he!

marcello

… evo je … vjerovatno ivana7, koja se ionako hvali kako voli rušiti cijene dionica …. "she loves this game"!???
kupila se 1 (jedna) dionica s bida uz razliku od ca 7kn prema asku, u vrijednosti 210kn i "pad" od ca 4%?? … taman kad je otišla 10% gore …. nije bitno, ali je iritirajuće, a i nadovezuje se na postove kolege Data koji je već primjetio kako "netko" već neko vrijeme ruši cijenu s par desetaka tisuća …

opet javno pitam – ako već Zakon ne može ograničiti broj dionica/cijenovni volumen u jednom paketu zašto to ne rade brokeri/društva – kao npr pbz investor, gdje se ne mogu realizirati prometi manji od 1000kn!?

///

molim upućenije da pojasne – glede zadnje mega vijesti – viadukt sam ide u realizaciju s ruskim partnerom, ili mu pripada dio posla? …. onih pominjanih 60.000 radnih mjesta – vjerovatno domaća (ruska) + nešto radne snage/stručnjaka iz hr?

pozz zajednici

bljokada

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Blokada…..Zahvaljujem na ocjeni, kolega (kolegice)!!!

marcello

malo im je dugo trebalo da shvate kakva je ovo mega vijest.. za bar boljare se raslo danima a ovaj viadukt čekao na blokadu 40 minuta.. eh šta ti je strah. ovo bi ingru bacilo gore 50% [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



http://www.zse.hr/default.aspx?id=32897

Viadukt d.d. – Potpisan trilateralni sporazum u Rusiji

24.11.2010 8:17:49

a rezultat toga bit će kao i uvijek, zarada = 0 kuna [yawn]
[/quote]

Ma što nula. Bit će gubitak.

Bankrot mama [lol]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Rekao sam vam svima da je ovo dragulj ja konstantno kupujem

A Vandam je svama

Pustite ove drukere i nedajte dionicu još puno ljepi vjesti će da nas prati vjerujte mi

danas rast, za dan-dva opet na 200 kn…tržište jednostavno nema snage (novca) da dionicu pogura gore i zadrži je tamo

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

ja propustio uzeti analizirajući vijest, 10 godina od 70-80 milijardi kuna, znaci godisnje 7-8 miljardi…e pa nek je 5-10% viaduktov posao…to moze biti prihoda 350-800 mil kn godisnje..a koji je njihov udio u financiranju, plaćama itd..uglavnom, ovo je posao koji bi prije mogao dobiti epitet "posao desetljeća" a možda i stoljeća za viadukt. ja sam zato kupio hdel danas, jer cu tamo cekati neke dobre vijesti, vidim da su počeli pomalo, ogulinski pročistač voda. to je fino. a ima jos masu gradova po hrvatskoj koji ce to morati napraviti.

New Report

Close