VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@vikend
Varteksov predstavnik je medu sedamdeset gospodarstvenika koji su prisutni u Iranu.☺

Ti ces sa svojom kolicinom ili postat milioner i smijat se aliasu…ili ces ostat bez 70% 🙂
Ali ako imas tolike pare utuc u jednu dionicu…ne treba te zalit i ako propadnes ili izgubis…

Gredelj u Iranu dogovorio poslove vrijedne više od 100 milijuna dolara

Da nisu i Varteksovci napokon dogovorili uniforme…????…nešto mi je čudna ova trgovina…kuha se nešto.

http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/cateks-zahvaljujuci-poslovima-za-policiju-i-vojsku-napokon-poslovanje-bez-gubitaka–/
Hmmm…

Diokidina, koliko ćemo (ti, neki i ja!) ovdje uložiti?!
Opet ovo klizi…naravno da nema razloga zbog toga na tome prometu, ali zar je vuk pojeo sve?
Nedobro!

Za rast je na ovoj kao i na svakoj drugoj dionici potrebno pozitivno poslovanje…(dobar kvartal za koji još nismo vidjeli izvješće)…isto tako i pojačan interes za dionicu ..odnosno povećana kupovina… mogli smo vidjeti kako to izgleda na DDJH…sve ove turbulencije na manjim prometima su normalne,

ima li netko info kad se ovi misle udostojiti objaviti 1Q, ja im pisao jučer ali nema odgovora…


ima li netko info kad se ovi misle udostojiti objaviti 1Q, ja im pisao jučer ali nema odgovora…

možda su spojili tjedan…ipak je tijelovo..

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

mozda ce netko zaradit na ovoj dionici ( nadam se da hoce ) ali po meni ovo neobjavljivanje izvjesca je neozbiljno i bjezim cim dalje od ovoga , gdje je sada pravna drzava da kazni odgovorne u varteksu za to ?

zamislimo da sve firme na burzi jednostavno krenu stopama varteksa i ne pocnu objavljivat izvjesca na vrijeme ili s kasnjenjem od nekoliko mjeseci , pa tako za prvi kvartal recimo objave u 9 mjesecu a mi sve sretni jer smo evo vidjeli izvjesca 🙂

nemam dionice varteksa, mislio kupit nesto zbog nekih svojih kalkulacija , ali za sada odustao od tog.

Na ovoj dionici će zaraditi samo najveći! Mi mali ćemo se prije razbjeći i rasprodati im sve.
To je filozofija velikih ulagača na ovoj dionici.

“The market can stay irrational longer than you can stay solvent.”


“The market can stay irrational longer than you can stay solvent.”

Naravno, ovo vrijedi pod uvjetom da pocnu poslovat sa dobitkom…

New Report

Close