VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@marcipan
Ja sam jadroplov uzimao po 80kn(2500kom) i izasao na 140kn.a iza jadroplova sam ulazio u duru dakovica (4000kom)po 28kn i izasao na 50kn.a na varteksu sam mogao izaci na 30kn(ako ne sa cijelim barem sa pola porfelja;imam 10000kom ulaz 13kn). ali ne. imam pouzdane informacije. tko ce biti strpljiv profitirat ce itekako. 2015g je blizu.tko ne zeli cekat nek proda.nije se danas bez razloga napunio bid do 24kn sa preko 2500kom u “sitnim”nalozima.cekalo se nestrplive.tako ce kupac pokusavati i do nizih granica ispipavat dok ne stane sa trgovanjem,pa ce krenut u suprotnom smjeru po asku.ocekujem uskoro i jednu udarnu vijest koja je vec nagovjestena.pozdrav

@marcipan; @lebowski
da li će još ići dole da dokupimo?!
jeli sad pravo vrijeme?!
a što ako krene u suprotnom smjeru?! e tada smo zakasnili!!![emo_cool]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/morh-potpisao-740-novih-ugovora-668-muskaraca-i-72-zene-obucavaju-se-za-vojnu-sluzbu/781863.aspx
evo poslića za Varteks.



@marcipan
; @lebowski
da li će još ići dole da dokupimo?!
jeli sad pravo vrijeme?!
a što ako krene u suprotnom smjeru?! e tada smo zakasnili!!![emo_cool]

Nije još na 16, ne treba bacat pare. [emo_namigusa]

http://www.seebiz.eu/varteks-i-ericsson-nt-s-najvecim-prinosom-na-kapital/ar-98601/


http://www.seebiz.eu/varteks-i-ericsson-nt-s-najvecim-prinosom-na-kapital/ar-98601/

Diokidina

Zanimljiv završetak danas…[emo_naivan]

Sad je konačno zatvoren i taj gap na oko 23kn pa možemo prema razinama iznad 30kn a vijest o poslu sa Iračanima očekujem ovih dana a tada ćemo i prema 40-50kn…[emo_smijesak]

neznam da li je netko pratio danasnje trgovanje, jer je kupac imao svoje naloge na bidu i na asku.

Neka govori tko što hoće, ali u zadnjih mjesec dva sam posjetio desetak Varteks trgovina diljem RH i mogu reći da je napredak kompanije što se tiče asortimana, uređenja prodajnog prostora i ljubaznosti trgovkinja vidljiv… A primijetio sam da ni kupaca ne nedostaje…


neznam da li je netko pratio danasnje trgovanje, jer je kupac imao svoje naloge na bidu i na asku.

Uocljivo je bilo onih preko 2000 komada na prodaji koji onda ‘nestali’


Neka govori tko što hoće, ali u zadnjih mjesec dva sam posjetio desetak Varteks trgovina diljem RH i mogu reći da je napredak kompanije što se tiče asortimana, uređenja prodajnog prostora i ljubaznosti trgovkinja vidljiv… A primijetio sam da ni kupaca ne nedostaje…

prostor u strogom centru Splita, gdje je Varteks otvorio ovo ljeto trgovinu kreće se najam oko 100.000 kn.

Već nekoliko dana Radio Varaždin više puta na dan daje oglas da tvrtka Varteks traži negograničen broj radnika za rad na normu. Čak ne treba biti završeno za krojača i šivača. Radnika na posao i s posla ima kao mrava. Kao nekada.
Da li to govori da je nekakav veliki, veliki posao sklopljen i da se počinje maksimalno raditi ?!
[emo_smijeh]

New Report

Close