VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pokucao Polancec na vrata Varteksa.
Sta reci nego tagedija.
Ubio Podravku nesposobnoscu pa sad krenuo ubiti Varteks, kad je Varteks konacno izronio i udahnuo zraka.
Treba Varteks natovarit gubicima i propalom tvornicom, jer je Varteks sada magarac u sluzbi izborne pobjede HDZ-a. Zao mi je radnika u Novom Marofu no nije rijesenje u produzavanju agonije tvornice.
Sve u svrhu fotelje – vlastitih interesa.
Ma sta ce sivat peko javne nabave za potrebe MUP-a, MORH-a. Daj budimo razumni, koliko je njima potrebno uniformi na godinu. Smijesno. Jos placa drzava, jos smijesnije.
Da sam Koscec, prvo bih mu rekao “ma zdravao” s potezom ruke, ako ne bi shvatio onda “MRŠ!!!!” pogotovo sto se Polancec grebe radi izbora. Ma nek pokloni cijelu tvornicu drzavi u zamjenu za dio dionica koje drzava posjeduje.
Nisam do sada izlazio na izbore. Mislio sam kao aktivni dionicar ovaj puta izaci i galsati za HDZ radi zastite vlastitih interesa no nakon MAESTRA, LKPC i hrpe ostalih uzasa vidljiv je poltronizam i korupcija na vlasti te ni ovaj put necu izaci glasat za lopove.


Polančec: ‘Nastavit će se proizvodnja u Varteksovom pogon u Novom Marofu’ Potpredsjednik Vlade Damir Polančec danas je u Novome Marofu obećao da će pogon Varteksa nastaviti proizvodnju bez obzira na to što mu je Levi’s otkazao ugovor “Zauzet ćemo se da Varteks dobije posao putem javnih nabava za potrebe MUP-a, MORH-a i slično, no kad smo 2004. godine Varteksu dali jamstva za tri kredita u iznosu oko 100 milijuna kuna, nismo ih dali samo za spašavanje Varteksa u Varaždinu. Zato je i Uprava dužna pronaći nove poslove ako i dalje želi pomoć”, rekao je Polančec. (Hina)

Dobar je Polančec … već nam je sad rekao što će od poslova biti za Varteks + ev. moguće brisanje krede (iako kao ”špota” upravu – kao da je to ona ista iz 2004 – pa Košćec je došao 2005 i od tad idu gore)… ja dokupio … volim rumenog iz Koprivnice ,-)))

Imam ruku k'o Alija Sirotanović; sitna lova mi samo klizi kroz prste, a do velike ne mogu ...

Ma sta ce sivat peko javne nabave za potrebe MUP-a, MORH-a. Daj budimo razumni, koliko je njima potrebno uniformi na godinu. Smijesno. Jos placa drzava, jos smijesnije.

O čemu ti govoriš čovjeće, ako bi se to ostvarilo to o čemu Polančec prića to bi Varteksu bio najbolji i najunosniji posao do sada……[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Ma sta ce sivat peko javne nabave za potrebe MUP-a, MORH-a. Daj budimo razumni, koliko je njima potrebno uniformi na godinu. Smijesno. Jos placa drzava, jos smijesnije. O čemu ti govoriš čovjeće, ako bi se to ostvarilo to o čemu Polančec prića to bi Varteksu bio najbolji i najunosniji posao do sada……[smiley2]

Onda Fima proda svoj udio državi po 400[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Izgleda da mnogima nije jasno da Varteks posluje sa dobitkom i sta to uopće znači.
Ustvari logika hrvatske burze nalaze da se treba riješiti dionica čije firme ostvaruju dobit a kupovat one koje stvaraju gubitke.
HT, Atlanska itd. smrde a Zenka, Podravka itd. su cvijeće ove države.


Izgleda da mnogima nije jasno da Varteks posluje sa dobitkom i sta to uopće znači. Ustvari logika hrvatske burze nalaze da se treba riješiti dionica čije firme ostvaruju dobit a kupovat one koje stvaraju gubitke. HT, Atlanska itd. smrde a Zenka, Podravka itd. su cvijeće ove države.

Doći će uskoro stvari na svoje i na našem tržištu…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

zdenka cvjeće ove drzane? pa zdenka je u banani….

Levis 501 na prodaji na 250 kn [smiley1]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


” Doći će uskoro stvari na svoje i na našem tržištu…

Pogledaj samo post ispod svog.


” Pogledaj samo post ispod svog.

A čuj, očito netko nije bio u školi kad se učila definicija ironije.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Netko prodaje pakete po 500 kom… I netko to uredno kupuje…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Jedino sto mi pada na pamet jest da HFP prodaje ono sto je dobio po 200 KN prije pola godine a PBZ ili tko vec stoji iza njega kupuje.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ne siva li cateks vojni program? ili imamo 10 firmi koje prave vojni program odjece u HR?

http://www.cateks.hr/proizvodicat.php?catid=4&langid=1&status=E

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Super, imaju odijelo za pustinju za vojsku RH, BIH i Madjarska, inace sve zemlje koje obiluju pustinjama.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

kolega super24, u ovoj dionici je šivanje na drugom ili trećem mjestu, a ono zbog čega smo najvećim dijelom unutra je opisano na prijašnjim stranicama. [smiley2]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

New Report

Close