Uvođenje naknade za vrećice ugrozit će 3000 radnih mjesta

Naslovnica Forum Komentari članaka Uvođenje naknade za vrećice ugrozit će 3000 radnih mjesta

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Neka uvedu povratnu naknadu od 1 kn po vrećici pa da ljudi kada ostanu bez posla mogu bar kopat po kontenjerima.
Možda bi se moglo kompezirati s Hep-om struja za vrećice ili možda bi Holy ministarstvo trebalo dio plaće isplaćivati u vrećicama i bocama iz kontenjera, pa neka ide u Konzum to unovčiti.
Kako su stvari krenule možda bi najbolje bilo da svi skupljamo otpad, pa da Holy bude sretna kako će sve bit čisto i ekološki. Onda će državi postojati samo tri zanimanja sakupljač otpada, volonter i političar.

Anonimno, 22.05.2012. u 10:07
Holy :…hrvatski vozni park što više preorijentirao prema okolišu prihvatljivim vozilima – poput električnih i hibridnih vozila, odnosno vozila na vodikove ćelije i slično”, rekla je Holy.

Kada ju pogledam siguran sam da će u Hrvatsku uvesti prihvatljiva vozila :

električnu metlu
hibridnu metlu
metlu na vodikove čelije

http://www.poslovni.hr/vijesti/holy-do-kraja-godine-najavila-zakon-o-obnovljivim-izvorima-energije-205272.aspx

.

Izbrisali mi post. Hahaha…Katolicka mladez iz Poslovnog. Koji ste jadnici. A ovo s elektricnom metlom je ok jel?


Izbrisali mi post. Hahaha…Katolicka mladez iz Poslovnog. Koji ste jadnici. A ovo s elektricnom metlom je ok jel?

Ovaj način komuniciranja pokazuje tvoju intektualnu inferiornost jer se nisi u stanju prilagoditi standardima foruma. Nazivati nekoga jadnikom, često u psihologiji, kroz vlastitu projekciju može značiti, da se sam osjećaš jadnikom. Ni tvoj a ni ovaj moj post nisu vezani iz temu, tako da bi oba posta admin trebao izbrisati.

New Report

Close