Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ljudi ovo je zakon:

Vec sam mislio promjenit profesiju i ubost jedan taj paket, ali ono s vazelinom me odbilo…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Dečki, pa i vi ste mi nešto bliski danas, zajedno u cash-u, lijepo se slažete, gledate isti spot…zanimljivo[proud]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ja i dalje mislim da idemo dalje ![thumbsup]
Ako svaki laik od nas u povrsnoj analizi pronalazi gomilu problema u “vladi ljevog centra”, zasto bi ekipa koja ce odlucivat o vecini(a nije nikome nista obecala) usla svjesno u svoju politicku komu iz koje bi se tesko probudila. Problem u vladi ljevog centra ne vidim u partizanskim pjesmama koje znaju zapjevat[shocked] i Kumrovcu koji im se imputira, nego cisto u previse ljubomornih gladusa umjetno sprijateljenih, koji ce vrebat svak svakog iza svakog kutka, a nema pravog autoriteta koji ce “lupit sakom o stol”. Ma cak i onaj tko bi to pokusao ce se susrest s pitanjem: a s cime si nas ti to tako zaduzio da si uzimas takva prava ? Dok je Racan bio ziv, bla bla..[tongue] A di su jos, uvijek nezadovoljni Vesnica i Rade[huh]
Sve u svemu, ako ikojim slucajem prođe “ljudi su snaga”, SDP ce kroz dvije godine izgubit 50% glasaca, a taj scenarij je moguc samo ako Drivo namjerno pusti ekipicu da se pokopa (zavadi pa vladaj) [bye]
Ja sam jos uvijek optimist i i demo dalje[cool]
p.s.prvi put u zivotu dao glas HDZ-u i ne posjecujem koncerte Thompsona i Skore, niti mislim u buducnosti[tongue]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Nego, dal i je nekom palo na pamet da CheGuevara zapravo ide u Bruxelles po instrukcije? Samo je pitanje tko ce mu ih dati…. [undecid]

skype - ivek1234


Nego, dal i je nekom palo na pamet da CheGuevara zapravo ide u Bruxelles po instrukcije? Samo je pitanje tko ce mu ih dati…. [undecid]

Meni je palo.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Nego, dal i je nekom palo na pamet da CheGuevara zapravo ide u Bruxelles po instrukcije? Samo je pitanje tko ce mu ih dati…. [undecid]

kancelarka njemacke Merkel [thumbsup]

DOKUP!


ivek123: ” Nego, dal i je nekom palo na pamet da CheGuevara zapravo ide u Bruxelles po instrukcije? Samo je pitanje tko ce mu ih dati…. [undecid] ” kancelarka njemacke Merkel [thumbsup]

Mozda dobije i nesto vise od instrukcija[huh]Stipe je sarmer, sve je moguce[tongue]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


Da li je ova tema zapravo igralište hadezeovih poklonika i simpatizera? Još mi uvijek nije jasno zašto je hadezeova politika dobra za razvoj gospodarstva u cjelini. Robin Hood: ” Predlažem da se ova tema zatvori pošto je HDZ dobio Izbore , a SDP odustao od Gospodarskog programa Ljube Jurčića ! Svi sudionici tržišta kapitala svjedoci su pogubnog djelovanja na tržište kapitala jednog takvog Programa ![smiley][smiley] ”

Kada shvatiš da je Niko više učinio za Hrvatski ponos nego svi tvoji politički ljubimci zajedno , možda nešto naučiš i o Ekonomiji ! Onaj koji svojim izjavama urušava Hrvatsko finanijsko tržište , obezvrjeđuje Imovinu Hrvatskih građana i sigurno to neradi u Interesu maloga čovjeka ![smiley][smiley]


Zanimljivo da simpatizeri SDP govore staloženo i odmjereno, dok poklonici HDZ idu na agresivnost.

ne bih se bas slozio sa tom tvrdnjom. Primijetio sam nekoliko dobrih stalozenih komentara sa “desne” strane ali i nekoliko nebuloznih agresiva sa “lijeve” strane. No valjda je to tako, svatko od nas vidi ono sto zeli[wink].

Inace, pojam lijevi i desni naslijedjen je iz razdoblja Francuske revolucije. Kralj je sjedio u sredini, umjereni rojalisti su se sjeli desno od kralja, a radikalni Jakobinci lijevo.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


kancelarka njemacke Merkel [thumbsup]

Na nju i racunam. Ali ne samo na nju…. [cool]

skype - ivek1234

Pitanje. Da li netko pouzdano zna tko je sve od Bandicevih ljudi usao u Sabor? Imamo Bandica + Jurcica + X….
Nekako sam sve skloniji ideji da bi ova dvojica + jos netko iz njihovog drustva mogao podrzati HDZ. [cool]

skype - ivek1234


Zanimljivo da simpatizeri SDP govore staloženo i odmjereno, dok poklonici HDZ idu na agresivnost.

Bolje čitaj izjave Milanovića, pa ćeš shvatiti koliko je laži, neodmjerenosti pa ako hoćeš i političkog neznanja sadržano u izjavama Milanovića.
Od toga da je IZBORNI POBJEDNIK, iako ima 10 mandata manje od HDZ-a, preuzimanja pozicije premijera ,iako nema odluku Glavnog odbora SDP-a, i niz drugih laži.
Zadnja mu je da ima podršku većeg broja zastupnika, iako nema ništa potpisano.
Muti vodu i lovi u mutnom. Mesić će nakon konzultacija dati podršku za mandatara Vlade RELATIVNOM POBJEDNIKU, a to je HDZ i dr, Ivo Sanader.

New Report

Close