Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



u 9 a.m. bush ima govor o autoindustriji, izgleda da su im nabavili kredit.

Kolega, nabavili su im formulare koje treba ispuniti za objavu bankrota.
[thumbsup]
[/quote]
futuresi su okrenuli, dok pročitaju sitno na zadnjoj stranici i potpišu sve u 3 primjerka ja prodam dvaput.

Cerberus smanjuje svoj udio u GMAC-u za udio u GM-u, Chrysler i GM se vlasnički povezuju, GMAC prelazi u bankarsku instituciji i dobiva pomoć iz TARP-a…..Jesam li u pravu?


Cerberus smanjuje svoj udio u GMAC-u za udio u GM-u, Chrysler i GM se vlasnički povezuju, GMAC prelazi u bankarsku instituciji i dobiva pomoć iz TARP-a…..Jesam li u pravu?

Donekle.
Bitno je da ne propadaju.
lol
Nisam skužio točne sve jer sam došao pred kraj.
Ali se spominje da će dobiti 13.4 mlrd sada, i onda u veljači još 4 mlrd.
pričekaj 10 min.
Budem napisao kaj veli mali Bush.
lol

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

GM dobio samo pola traženog iznosa. Loše loše.

Dobili su puno više no što su tražili!!!

Auto Makers to Get $17.4 Billion Article
JOHN D. MCKINNON

The White House plans a $17.4 billion rescue package for the troubled Detroit auto makers that avoids bankruptcy, officials said. President George W. Bush was set to make an announcement at 9 a.m. Eastern Time.

The deal would extend $13.4 billion in loans to General Motors Corp. and Chrysler LLC in December and January, with another $4 billion likely available in February. The deal is contingent on the companies’ showing that they are financially viable by March.

Evo odobrili su lovu za gm i društvo al mislim da će efekt bit kratkotrajan jer je kriza preduboka i da ta lova neće bit dovoljna da stvari pokrene dovoljno da se izađe iz krize, možda bude dovoljno da se amerika zazeleni danas, a šta sutra? Sutra će izbiti drugi problemi na vidjelo a ovo će se zaboraviti brzo.

P.S. Na ovom forumu su dvije vrste drukera, oni u kešu i oni u dionicama. Prolistajte malo unazad postove na ovom topicu pa ćete vidjet koji su sad u kešu a koji u dionicama.

Pozdrav

Ima ljudi koji ne mogu nikad biti pravo sretni. Zaboravljaju da se sreća sastoji od mnogo dijelova. Uvijek neki dio nedostaje. Zlo je ako budu morali čitav život čekati na dio kojeg nema, a slijepi su za mnoge druge dijelove s kojima bi mogli biti sretni, ali ih ne vide.

CNBC

White House to Give Automakers $13.4 Billion from TARP in Dec., Jan. (Story Developing)

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



USA danas 100% završava u plusu i to preko 1,5%

Isto kak si rekla da ako BDI padne ATPL bu na 700 kn ni kunu manje….
E sad ili ću ga ja dići do 700 ili ti jer tako mora biti…
[/quote]
Kolega 5 kuna gore ili dole i nije neka cifra ali ja vam kažem ponovo oko 700.




u 9 a.m. bush ima govor o autoindustriji, izgleda da su im nabavili kredit.

Kolega, nabavili su im formulare koje treba ispuniti za objavu bankrota.
[thumbsup]
[/quote]
Da baš sam htio to napisati.
Eto za 35 minuta čemo čuti kaj je Bush odlučio.
Samo na najavu njegovog govora futursi su otišli up.
heheh

Baš me interesira kaj će lik reči.-
Berdanda*
ameri danas završavaju ili sa 5% plusa ili 5% minusa.
nema između.
premda ja ipak mislim up up up.
[/quote]
Vidim to i ja sada kolega ali ja sam to rekla kada su futeresi bili preko1% u minusu

Mislim da je već GM-ova pomoć već uračunata u europske burze.

Kolega premladi ste za tako velike gluposti a danas ste se tek registrovali i već pregršt budalaština

lollll
jollie ako misliš nekaj kupiti nemoj predugo razmišljat.
probaj se odlučiti do 16 h.
lol

Ili čekaj prolječe kao i ja za dno dna i to je to.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close