Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

pa ja uopce nisam gledao….

SMA20 na SP500 je na 1086…
ccc…
nece to vise dole…

[lol]


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

pa ja uopce nisam gledao….

SMA20 na SP500 je na 1086…
ccc…
nece to vise dole…
[lol]


i 847 puta testirana potpora je bod niže.

ajmo ekipo, gdje ste sad …..jel idu ameri na 1200 …ajde geronimo i bratija….

ili još bolje guverner jel ide na 1350……..pa čak ste i o 1400 i derivacijama
pucali……ajmo di ste …….jel me pitate kako shortovi na 6000….hahahahahaa

pa valjda je sad povoljno za longiće……pa kaj nije sad povoljno ???? hahahaha


pa valjda je sad povoljno za longiće……pa kaj nije sad povoljno ???? hahahaha

neki nikada neće shvatiti…da je tržište tržište…ako TA kaže down može doći i bdp 6% sve bu palo..
1150 je majka svih otpora…rekao sam otpor od 1998 godine, a nasdaq 2320-2330 možda još i jači otpor nego sp na 1150..

onaj dan oba otpora su taknuta, i zato sam urlao onako (a rekvi kaže da su to otpori u mojoj glavi) i normalno je da je tako palo…
market mora dalje dolje…možda ne ovako silovito..ali će ići…
do nekih 1000 pa natrag gore..i tako dok se ne vidi da li imamo W ili je stvarno počeo oporavak

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

neki nikada neće shvatiti…da je tržište tržište…ako TA kaže down može doći i bdp 6% sve bu palo..
1150 je majka svih otpora…rekao sam otpor od 1998 godine, a nasdaq 2320-2330 možda još i jači otpor nego sp na 1150..

onaj dan oba otpora su taknuta, i zato sam urlao onako (a rekvi kaže da su to otpori u mojoj glavi) i normalno je da je tako palo…
market mora dalje dolje…možda ne ovako silovito..ali će ići…
do nekih 1000 pa natrag gore..i tako dok se ne vidi da li imamo W ili je stvarno počeo oporavak

Ne mora ništa nikuda…niti gore niti dolje…u životu se mora samo umrijeti…
Kaj ti melješ…da mora pasti S&P na 1000 da se vidi dal imamo W…kaj na toj razini će se to testirati jel?to je pokazatelj dal ima W ili ne?!?
A rekao sam ja da će bit tako…imat ćemo pad 2-3 dana…koji je bilo normalno za očekivat nakon što smo iz tjedna u tjedan dosezali nove vrhunce…i sad kad je pad nastupio, odma špekulacije o W…
Ne bljezgari…tak si bljezgario o Grčkoj, Duabaiju…sad o W…


neki nikada neće shvatiti…da je tržište tržište…ako TA kaže down može doći i bdp 6% sve bu palo..
1150 je majka svih otpora…rekao sam otpor od 1998 godine, a nasdaq 2320-2330 možda još i jači otpor nego sp na 1150..

onaj dan oba otpora su taknuta, i zato sam urlao onako (a rekvi kaže da su to otpori u mojoj glavi) i normalno je da je tako palo…
market mora dalje dolje…možda ne ovako silovito..ali će ići…
do nekih 1000 pa natrag gore..i tako dok se ne vidi da li imamo W ili je stvarno počeo oporavak

Ne mora ništa nikuda…niti gore niti dolje…u životu se mora samo umrijeti…
Kaj ti melješ…da mora pasti S&P na 1000 da se vidi dal imamo W…kaj na toj razini će se to testirati jel?to je pokazatelj dal ima W ili ne?!?
A rekao sam ja da će bit tako…imat ćemo pad 2-3 dana…koji je bilo normalno za očekivat nakon što smo iz tjedna u tjedan dosezali nove vrhunce…i sad kad je pad nastupio, odma špekulacije o W…
Ne bljezgari…tak si bljezgario o Grčkoj, Duabaiju…sad o W…

[/quote]

niko tu ništ ne melje….jako je važno odredit targete i smjer tržišta, naravno ako
trguješ….ako misliš uletit i čekat 5 il 10 godina da cijena poraste onda se nemaš
kaj brinut jer povrat čekaš na jako duge staze………makar ni to nije sigurno….

ovi ded ket bauns u americi ne izgleda neš robusno

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Možda se ovdje kriju neki odgovori (čak i za guvernera):

AS REPORTED
QUARTER EARNINGS
END PER SHR
(ests are
top down)
ESTIMATES
12/31/2010 $13.79 ↘↘↘
09/30/2010 $14.84 ↘↘↘
06/30/2010 $14.87 ↘↘↘
03/30/2010 $15.21 ↗↗↗
12/31/2009 $12.38 ↗↗↗
09/30/2009 $14.76 ↗↗↗
06/30/2009 $13.51 ↗↗↗
03/31/2009 $7.52 ↗↗↗
12/31/2008 -$23.25 ↗↗↗

Source: S&P

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


ajmo ekipo, gdje ste sad …..jel idu ameri na 1200 …ajde geronimo i bratija….

nema bratije, polako mjenjaju nickove……standardno……

A krušne ti mrve, šta je ovaj APPLE zaradio! [shocked]
3,67 vs. 2,07$
Goldman Sachs među kompjuterima.

New Report

Close