Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Shoppers pack stores as holiday season revs up

http://finance.yahoo.com/news/Shoppers-pack-stores-as-apf-3749189585.html?x=0&sec=topStories&pos=main&asset=&ccode=

Eto još podataka za up………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Tako im pomogao bog daju jako lijepe popuste, mora da su jako očajni. Na trgovce mislim!

At Macy’s flagship store in New York, which opened at 5 a.m., dozens of women were rummaging through a bin of purses marked 40 percent off the original price. Jean Howard, from Cork, Ireland, said she planned to buy for her three children and spend the same this year, regardless of the weak economy

Nego jel pišu negdje koliko se purica pojelo za Thanksgiving day…….

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

DAX -5638 +0.42%, entuzijasti guraju naprijed

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Kod nas znaju sniženja biti 50 posto, kupiš 1 dobiješ 2…. ovo od 40 posto to je mala akcija na redovne cijene, još jako zarade… [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Nemoj reć?? Ma gdje ti radiš da imaš veće popuste, eto mene odmah k tebi…….ima da pokupujem sve što imaš na lageru u toj tvojoj špajzi………

Samo mi nemoj nuditi ATPL i DLKV, tu su se neki znalci hvalili da to vrijedi 3.200 i 1.650 kuna a sad nude po 60 i 80%-tnom popustu………umjesto da sami sve pokupuju, haha

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

gde su sad oni koji pišu zašto mi idemo gore a Ameri dolje? Bit će toga i idućih mjesec dana iz dana u dan i još ćemo biti u zaostatku za njima. [thumbsup]

ovi su genijalni…..ak jako propadnu nema šansa da se ne oporave brzinom munje….

uf kako se tamo šišaju milijuni ovaca…..gor dol gor dol gor dol hiihihihhhihiihi

Što su stali Ameri, jel imaju skraćeno radno vrime ili im je marenda.

Korkyra


Što su stali Ameri, jel imaju skraćeno radno vrime ili im je marenda.

Otišli na puricu, Thanksgiving je.



Što su stali Ameri, jel imaju skraćeno radno vrime ili im je marenda.

Otišli na puricu, Thanksgiving je.
[/quote]
Hvala lipa kolega, znači ipak marenda.

Korkyra


Što su stali Ameri, jel imaju skraćeno radno vrime ili im je marenda.

Upravo mi si javio fend s Wall streeta-a i kaže mi da nisu platili struju pa ih sključilo!

Eto imaju i oni svog Peveca!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Ja ne znam zašto su se svi zabrinuli oko siromašnih arapa iz Dubaia?? Pa tamo nema ničega vrijednog osim pijeska, datulja, deva i eventualno Gadafija (ako navrati)???

To da je u qurcu Hrvatska ili neko ekonomski jak kao Hrvatska, to bi bila sasvim druga priča…….ovako psi laju karavane deva prolaze……..

Halftime Report: Dubai – First Ripple Of Larger Crisis?
Published: Friday, 27 Nov 2009 | 1:24 PM ET
Text Size
By: Lee Brodie
Producer

Halftime Report

On Friday traders were closely watching the action in banks stocks [XLF 14.27 -0.40 (-2.73%) ], as negative news out of Dubai triggered worries that the credit crisis may have returned to haunt the bulls.

Trouble first surfaced on Wednesday after Dubai, part of the United Arab Emirates federation, asked to delay payment on billions of dollars of debt.

Immediately, banks around the world downplayed their exposure to the region, with French Prime Minister Francois Fillon attempting to assuage any panic and reduce speculation that the world may be entering second round of the financial crisis.

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

dow Jones indeks oslabio je 154 boda, ili 1,48 posto, na 10.309 bodova, dok je S&P 500 indeks potonuo 1,72 posto, na 1.091 bod. Nasdaq indeks pao je, pak, 1,73 posto, na 2.138 bodova. Nakon što je dan prije ‘Dubai šok’ snažno uzdrmao europske i azijske burze, i američke je ulagače jučer zabrinula vijest da je Dubai, dio naftom bogatih Ujedinjenih Arapskih Emirata, zatražio od kreditora odgodu financijskih obveza državne kompanije Dubai Worlda, koje dosežu 60 milijardi dolara. S obzirom da su problemi Dubaija narušili povjerenje ulagača u financijski sektor, jučer su među najvećim gubitnicama bile dionice banaka.

http://seebiz.eu/hr/burze/wall-street-dubai-i-crni-petak-spustili-indekse-vise-od-1%25,62180.html

Mislim da bi se ovakve stvari morale izbjegavati ako se želi sačuvati poljuljani moral investitora!!!!
[bye]

Interruption of Service @ http://www.opec.org

Due to the Secretariat’s move to new premises,

the OPEC Website will not be available

from Wednesday, 25 November 2009, 17.30 hrs, until Monday, 30 November 2009

Our website will be up as from Tuesday, 1 December 2009.

We apologize for the inconvenience.

For urgent matters, kindly contact the undersigned

at mobile: +43 664 84 67 772

or

Ms. Sally Jones for press matters

Mobile: +43 664 85 15 433

Secretariat’s new address: Helferstorferstrasse 17, 1010 Vienna, Austria

Signed

Dr. Omar Farouk Ibrahim

Head, PR & Information Department

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!


Nemoj reć?? Ma gdje ti radiš da imaš veće popuste, eto mene odmah k tebi…….ima da pokupujem sve što imaš na lageru u toj tvojoj špajzi………

Samo mi nemoj nuditi ATPL i DLKV, tu su se neki znalci hvalili da to vrijedi 3.200 i 1.650 kuna a sad nude po 60 i 80%-tnom popustu………umjesto da sami sve pokupuju, haha

tako je kolega. Potpuno se slažem sa vama. Vidi se da imate znanje, za razliku od onog kolege Vidre koji je preporučivao IGH na 4200, THNK po 220 i HDEL po 350 i to sad prije koji mjesec, a pogledajte kako su se te dionice stropoštale. Umjesto da je preporučivao držanje vrijednih agrokorovih dionica, on ih je preporučivao za prodati. Vidi se da vi ipak imate veće znanje od kolege Vidre.

New Report

Close