Upozorenje demografa: Hrvatska bi za 10 godina mogla pasti na 3 milijuna stanovnika

Naslovnica Forum Komentari članaka Upozorenje demografa: Hrvatska bi za 10 godina mogla pasti na 3 milijuna stanovnika

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ako imate novaca – osigurajte si nekretninu u inozemstvu…za svaki slučaj….
jer porezi će biti sve jači i veći, a ono malo pozitivnih kompanija / osim turizma/ svoju dobit
će odnijeti – ća..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Znaci tu onda lezi rjesenje: padnemo kao i Irska na 2.8 mil, stvari postanu neizdrzive i tek onda nadlezni i (ne)odgovorni nesto poduzmu. I onda cveta cvece u nase preduzece.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Kad državu vode kokošari, a elite nema! Čeka se strani gospodar!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

sad shvaćam što znači da će Hrvatska biti Florida Europe. zemlja penzionera znači. a gdje je penzionera, tu je i penzionerki. otvaram školu za žigola!

RIJEŠENO KLJUČNO ŽIVOTNO PITANJE: Nakon promjene imena Trga maršala Tita, vratili se svi Hrvati iz Njemačke i Irske

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Neke procjene kazu da je 4 075 000, a mozda vec i ispod 4m. Ja uskoro idem, ali i moj brat… mi smo jos mladi, ali nasa djeca i obitelji nece biti u HR. Odlaze ljudi u najboljoj dobi, najvise u 30ima. cca 2% populacije se iseli, ali kad odbijes stare i djecu, to je mozda i 3,4% skativnog stanovnistva svake g ode.

Cista matematika govori da ovdje slijedi poptuni socijalni i penzioni kolaps… najgore je onima u kasnim 40ima i 50ima, koji vise mozda ne mogu otici, a penzije nece biti.

Porei ce morati dramaticno narasti, i slijedi uzasno osiromasenje. Ja uopce ne vjerujem da ce moja generacija vidjeti ikakav 1. stup. Ako razmisljas raconalno i mlad si, opcije osim odlaska nema. Mi nismo zlatna mladez, djeca kriminalaca, rentijeri itd. Sve ostalo mora ici.


O cemu ovi pricaju. Vec sada ih je manje od 4 miliona. Samo se nisu odjavili. Po ulazima u zgradama u gradovima sjeverne Hrvatske stanovi zjape prazni. Osvrnite se oko sebe.

Vecina koju znam nisu se odjavili, tako je. Naime i to je administracija i mislim da kosta… onaj koji ide u njemacku, irsku itd., prvo misli kako ce se snaci, a ne a kojeg uhljeba ovdje posjetiti i ispunjavati neke papire.

Pouzdani podaci su dostupni iz samih drzava, gdje se vidi kolko ih je izvadilo poreznu karticu za rad… samo u DE cca 55000 svake g. Hrvatska ce uskoro imati uzasne probleme.

New Report

Close