ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


4 puta po jedna dionica ispod 200, kao pokušaj navođenja, ali glavni prodavatelj je stao, prosječna 205,17.

[emo_smijesak]

@rocco…ulpl nije rasla 50-80% jer bi ja toliko bio u plusu…
A pošto sam na ovoj cijeni u plusu 5% predmjevam da je toliko rasla…[emo_smijesak]

A BALVANA!!! :) :) :)

@ BearG

Pogledaj malo kako se trže brodari na NYSE, book i debt/equity, ATPL i JDPL su prema usporedbi s stranim brodarima u jeftini, dok je ULPL skupa.

Kada ATPL raste ne znači da će svi brodari rasti, pretpostavljam da će biti kao i građevinarima prošle VDKT up, ostali prema zasluzi.

@ Antiša

Pogledaj book na mojedionice.com , ATPL 0,35, JDPL 0,22, ULPL 0,25, TNPL 0,24.
Kako možeš napisati da je ATPL jeftina u odnosu na book ULPL ? Trenutno su svi jeftini u odnosu na Atlantsku.

@ prognozer

Koja dvostruka igra uprave, o čemu ti to ?
Do neki dan si zatrpavao ovu temu svojim quasi prognozama o rastu, a sada naglo odustao ???

@ ingrooman

Pogledaj na NYSE, NM, DSX, i recimo DRYS, PRGN ili FREE. Neke firme se trže na 0,02 book a neke na 0,7 book, postoji razlog za to.

Slažem se Antiša…ali ovdje je nešto drugo u igri…neda mi se pisati ponovo jer sam izbrisan..
Meni je ovo ok….

A BALVANA!!! :) :) :)

Apeliram sve imatelje dionice ULPL da nakon današnjeg trgovanja podnesu prijavu HANFI za sljedeće transakcije: po 1 kom po bid i asku u 15.53, 15.54, 15.55, 15.56, 15.57, 15.58 sati te da traže pismeno očitovanje regulatorne agencije o današnjem trgovanju za vrijednosnicu ULPL.

Zanimljiv H nalog na otvaranju!
Dokle će ovo dolje samo je upitno? [emo_namigusa]

http://finance.yahoo.com/quotes/DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI

A BALVANA!!! :) :) :)

28 March 2013

Baltic Dry Index (BDI) -12 910

Meni se nekako čini da nakon jučerašnjeg jako velikog rasta brodara na u zadnjih 5 godina neviđenih volumena na najbitnijim stranim brodarima govori više nego mala korekcija bdi-a nakon rasta od 50%…
Vidjet ćemo krajem slijedećeg tjedna….[emo_smijesak]

A BALVANA!!! :) :) :)

Novi brod je porinut prije cak godinu dana u uljaniku za uljanik plovidbu a jos nije bila primopredaja!?zna li netko,mozda iz pule,sto se tamo dogadja?…i one neisplate placa pomorcima od prije nekih mjesec dana,da li su isplacene ili…????


http://finance.yahoo.com/quotes/DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI

Jesi pogledao koliko su ovi brodari bili prije pet godina, a pošto su danas….

jedan DryShips je bio preko 100 USD a sada je oko 2 usd,
a jedan Frontline je bio 70 USD, a sada je oko 2,5…i tako dalje…[emo_vrtimise]



http://finance.yahoo.com/quotes/DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI

Jesi pogledao koliko su ovi brodari bili prije pet godina, a pošto su danas….

jedan DryShips je bio preko 100 USD a sada je oko 2 usd,
a jedan Frontline je bio 70 USD, a sada je oko 2,5…i tako dalje…[emo_vrtimise]
[/quote]

Volumeni su bitni,,…rastte na velikim volumenima…dax…prati malo…
On je bitniji od drysa kao pokazatelj….
Tko poznaje tržište zna o čemu pričam….a ako ti nije jasno prosurfaj malo neda mi se sad elaborirati…
uostalom zar i pad nije brutalan….i dug..
Vremena se mjenjaju…kao i vozarine…
Period od pet-6 godina krize je jako dug…
Svemu dože kraj kako rastu tako i padu…

A BALVANA!!! :) :) :)

Netko vas ovdje natrpava dionicama, pa je li vidite da se istrese i onda samo sa jednom dionicom digne zadnju cijenu i opet čeka da se nakupi na kupnji…..a tako je već dugo vrimena ovde na ulpl….[emo_mrgud][emo_mrgud]


Netko vas ovdje natrpava dionicama, pa je li vidite da se istrese i onda samo sa jednom dionicom digne zadnju cijenu i opet čeka da se nakupi na kupnji…..a tako je već dugo vrimena ovde na ulpl….[emo_mrgud][emo_mrgud]

Ja za razliku od tebe znam i vidim tko kupuje te dionice ispod top 10, a tko ih prodaje..
Da si pravi investitor znao bih o čemu pričam a i potrudio bi se to saznati i znati uvijek promjene svih dioničara dotične dionice koju posjeduješ…
Zato smatram da si neozbiljan sa ovakovim neargumentiranim izjavama..
Samo jedno ću ti reći…
SKDD….

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close