ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uprava najavljuje kupovinu polovnjaka.

Ovo je za mene daleko najvažnije – znači uz 4 kemikalca (2 isporuka 2009 i 2 kemikalca 2010 godine) imaju u planu i kupovinu polovnjaka . Nadam se, da kupuju Bulk carrier (ne znam da li jednog ili vise njih) još ove godine (a jedan zarađuje bar kao tri kemikalca zajedno).

Još ako se nađe za Marleru novi slot (nadam se novome ugovoru bar do lipnja 2008) a Volme već radi po novom … kome ljepše. [cool]


Uprava najavljuje kupovinu polovnjaka. Ovo je za mene daleko najvažnije – znači uz 4 kemikalca (2 isporuka 2009 i 2 kemikalca 2010 godine) imaju u planu i kupovinu polovnjaka . Nadam se, da kupuju Bulk carrier (ne znam da li jednog ili vise njih) još ove godine (a jedan zarađuje bar kao tri kemikalca zajedno). Još ako se nađe za Marleru novi slot (nadam se novome ugovoru bar do lipnja 2008) a Volme već radi po novom … kome ljepše. [cool]

U potpunosti se slažem sa navedenim !
To bi bio pun pogodak !
Što više kapitala pretočiti u ” opipljivu materijalnu imovinu ” , gdje bi nam bio kraj ????
[smiley][smiley]

Burza je u totalki, drzava isto. Koma, koma, koma

vec jedno vrijeme ne pratim kretanje cijena, a vidim da necu jos jedno vrijeme

2250 je uopce cijena? za to ni bicikl ne mozes kupiti

Blago siromašnima duhom...


ccc, stvarno vas ima “investitora”! U ovih par dana je bila prodaja od strane onih koji su kupovali isključivo zbog dokapitalizacije, a imali su manji broj. Izašli su iz ULPL jer su kupovali nešto drugo, a ULPL ionako imaju (trenutno imaginarne, koje će dobiti iz dokapitalizacije za dva mjeseca). Po današnjoj trgovini se vidi da se više nikome ne žuri izaći, a što manje takvih bude cijena će prije na realne razine, 2500-2600, za sada.

gle pauce ..
ja sam kupovao po 2200 pa do 3500 nisam izlazio ni na 4400 ovo mi je druga dokap …
i nisam mucenicki izlazio na 3xxx pa dokupio na 2xxx
takvih mucenika (managera) mi je pun ………..
ja sam svoje pare posteno zaradio i ulozio u te firme na osnovu mojih (ne insderskih) informacija i mog pogleda na fundamente firme …

znaci sa tim firmama podnosim gubitke i zarade , ali mi nije drago kada managment se igra i sa mojim parama , OK da uloze u posao pa propadne ali da mesetare po burzi to ne volim …. To ne govorim samo radi doticnog gospodina jer u nasim firmama ima 101 takav gospodin …
L.P[thumbsup]

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

hm, gledam i vidim….slažu se nalozi na kupnji. Da li to nagovještava skorašnji UP ?!

Kupnje: Cijena Količina
2.216,00 12
2.215,00 15
2.210,00 10
2.200,12 29
2.200,11 5
2.200,00 23
2.182,50 7
2.180,00 49
2.151,90 10
2.151,07 2

Prodaje: Količina Cijena
1 2.248,90
5 2.248,94
3 2.248,95
11 2.249,00
4 2.249,11
5 2.249,50
1 2.249,80
6 2.249,99
3 2.250,00
9 2.260,00
[proud][proud][proud][smiley]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

preko 100 komada za poklopiti do 2200 i niko ne trza da bi financirao dokap [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Društvo Uljanik Plovidba d.d. dostavilo je obavijest da je dana 02.04.2008. godine steklo 196 vlastitih dionica.

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


preko 100 komada za poklopiti do 2200 i niko ne trza da bi financirao dokap [lol]

neko pokupio s prodaje sve do 2250…..[thumbsup]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

polako, smireno… treba sto jeftinije namiriti onaj ‘iznos od 1.000.000,00 kn radnicima Društva jednokratnom podjelom trezorskih dionica’ [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

ide to… mene za ulpl nije nimalo strah, iako bih sada da je prodam popušio debelo (uzeo sam je na 3xyz). non stop mi gori investor, svaki milipromil bilježim i moram priznati, otkako se nisam brijao, malo mi brada posijedila.
gasim komp i palim ga sredinom 5 mjeseca. prodavati neću ništa, makar umro….
sve odregistriravam i šaljem na slobodnu poziciju, možda mi se dogodi neka dividenda ili čak dokap, pa nek me poštari traže.
cijeli zse je takav i ne reagira ni na kakvu dobru vijest. kao mrtvac koji pada.
beživotno truplo kojeg ne tanfgiraju fi, dokapi, ma ništa. portfelj mi se pretvorio u suhu šljivu.
ulpl, marševskim korakom naprijed marš![thumbsup]


ide to… mene za ulpl nije nimalo strah, iako bih sada da je prodam popušio debelo (uzeo sam je na 3xyz). non stop mi gori investor, svaki milipromil bilježim i moram priznati, otkako se nisam brijao, malo mi brada posijedila.
gasim komp i palim ga sredinom 5 mjeseca. prodavati neću ništa, makar umro….
sve odregistriravam i šaljem na slobodnu poziciju, možda mi se dogodi neka dividenda ili čak dokap, pa nek me poštari traže.
cijeli zse je takav i ne reagira ni na kakvu dobru vijest. kao mrtvac koji pada.
beživotno truplo kojeg ne tanfgiraju fi, dokapi, ma ništa. portfelj mi se pretvorio u suhu šljivu.
ulpl, marševskim korakom naprijed marš![thumbsup]

Kolega onda molim vas da ne palite komp bar ne prije 9 mjeseca jer kako stvari stoje u petome stanje bi moglo ostati ne promjenjeno.[cool]

ULPL je praktički dionica koja nije uopće padala u ovoj godini osim zbog dokapa…
ZA razliku od drgih brodara…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


ULPL je praktički dionica koja nije uopće padala u ovoj godini osim zbog dokapa…
ZA razliku od drgih brodara…

ne talasaj[lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

2200 je cijena ekvivalent cijeni 3000 prije dokapa. Fer cijena s obzirom na okolnosti.

I'LL BE BACK


2200 je cijena ekvivalent cijeni 3000 prije dokapa. Fer cijena s obzirom na okolnosti.

ima ko je u ovoj dionici zaduzen za istinu…
dajmo malo vremena cika dragutinu da on kaze sto je fer cijena…
ako on kaze da je ovo fer, onda tako neka i bude [wink]
i nije 2200 nego 2260 zadnja [lol] vama je to mozda tek 6 banki, meni skoro 7 iljada [tongue]


ide to… mene za ulpl nije nimalo strah, iako bih sada da je prodam popušio debelo (uzeo sam je na 3xyz). non stop mi gori investor, svaki milipromil bilježim i moram priznati, otkako se nisam brijao, malo mi brada posijedila… portfelj mi se pretvorio u suhu šljivu.
ulpl, marševskim korakom naprijed marš![thumbsup]

bilo stanje vako ili nako, recesija 25% ili nerecesija 75%, ovdje rulaju pavletic & co.
a i trezor spremno cuci na bidu [proud] osim toga, ugovori koje brodovi imaju
nisu predmet dnevne plusminus zajebancije poput crobexa [thumbsup]
ovdje sam se polako skrivao kad je sve ronilo u bezdan, zato cu radije izabrati trunuti
ovdje nego u fojbama mirovnjaka i njihovih medijskih, politickih i inih pomagaca…
pretacem cijelo ovo vrijeme… prodajem skuplje, kupujem jeftinije,
pa opet kupujem, satro smanjujem prosjek, ovo i ono.. uz sve to prokleti prosjek
mi, kad pribrojim dividendu i dokap, nije manji od 23xx
e doslo je vrijeme da kazem: ne mogu vise, izmorilo me, ovdje ostajem
i lijecim se do daljnjega prstom u uvo [yawn]
ako apstinencijska kriza ipak nadvlada izivljavat cu se na mlinaru…sve drugo sam
ionako davno rijesio [tongue]

ulpl, marševskim korakom naprijed marš! [lol] [lol] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

New Report

Close