U siječnju veći broj putnika Croatia Airlinesa i Jata (objavljeno 05.02.2007.)

Naslovnica Forum Komentari članaka U siječnju veći broj putnika Croatia Airlinesa i Jata (objavljeno 05.02.2007.)

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

CA ima tri ATR. Ma stvarno zar je tak tesko provjeriti sve podatke. Tako kratak clanak, pa ovo su novine a ne tekst mamurnog srednjoskolca kojega bas briga o cemu pise. Budite malo profesionalniji!

Dragi alokin7,
U pitanju je greska, zaista nije 1 nego 3 ATR-a. To se lako moglo provjeriti ne samo preko sluzbenih stranica Croatia Airllinesa, nego i preko tekstova potpisanog autora napisanih prije.
Ako si uvrijedjen, kao sto se to moze iscitati iz tvog posta, imas moju punu ispriku. Ne samo ti, nego svi citatelji.
Lijep pozdrav i zelim ti da u buducim reagiranjima budes barem malo pristojniji.
Dobro dosao!

Isprika je prihvacena, i ocjena povisena, posto vidim da vas je ipak briga. Sto se tice grubosti, zao mi je ali kritika je kritika. Mediji znaju biti surovi prema ljudima, to ne znaci da javnost nemoze biti surova prema njima samima – medijima. Poslovni su ozbiljne novine kao sto bi i neki drugi listovi trebali biti. Ispravak nije na malu gramaticku gresku nego na provjereni podatak. Prije komentara sam sam provjerio stranice croatia airlines-a i tamo pise 3 kao sto sam i mislio, a to bi vam trebao biti primarni izvor. Nemogu biti blag u kritici di novinari ne provjeravaju podatke koje iznose. To je vasa odgovornost, kao i moja da reagiram kao gradanin.

Zahvaljujem

New Report

Close