U siječnju najveći IPO na Zagrebačkoj burzi od 2009.

Naslovnica Forum Komentari članaka U siječnju najveći IPO na Zagrebačkoj burzi od 2009.

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Narocito ce im ovdje sudjelovat PBZ koji je rasproda sve na dnu dna radi njihovih dobrih buducih najava za dionicare.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ovo da nisam pročita nebih vjerovao…
Pa nisu normalni ovi iz tankerske…
Osim ako nije na djelu neko pranje novca kao i na INGRI i ZABI..
Strašno…a ovaj članak treba svrstati u epp a ne komentar ili vjest..
Ovi iz tankerske su izgubili svaki kredibilitet prema dioničarima i javnosti..
Čim se i reklamiraju na ovakav način sve je jasno..
– nesposobnost
– netransparentnost
– zahebi dioničare kako god možeš od uvjek
– sve sebi i svojoj guzici
– ponudi na ipo drugu tvrtku u suvlasništvu
– bezobrazluk
– pohlepa

jdpl je za ove televizija u boji a atpl 500 svjetlosnih godina daleko
Najgori odnos prema dioničarima od svih i sad kao navodno imaju zainteresiranih…
Pa na što je spala firma da mora preko ipo-a prikupiti pišljivih 40 mil dolara..
Znači da su u hebenom problemu…
Bože šta sve neću pročitati ovdje..
Svašta..

A BALVANA!!! :) :) :)

Marina Šunjerga je povezana s tom IPO ekipom. Dno dna. Tako je nedavno pisala o IGH, pogledajte gdje su danas.

Hvaljen Isus i Marija!

ovi mirovinci su zlo veliko. radni narode ako se ovo ovako nastavi radit će te do smrti.

who dares, wins

Ovu ekipu krasi netrasparentnost i katastrofalno ponašanje prema malim dioničarima. Puno posla za Hanfu, pogotovo ako će ulaziti mirovinci. Opet bi moglo biti puno izgubljenog novca za one koji uđu. Sasvim sigurno će biti prijava regulatoru, možda i europskom ako Hanfa ne odradi posao, ako se ovu ekipu ne zauzda na vrijeme.

Ja osobno ni malo ne vjerujem ovima u Tankerskoj plovidbi i bit ću vrlo uznemiren ako i jedan mirovinski fond uđe u ovaj projekt…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Jedva čekam da vidim kako će AF fond, moj mirovinac, uložiti u ovo sranj.. Odmah dižem kaznenu prijavu. Ovo neka se shvati kao upozorenje ili prijetnja, svejedno. Ne šalim se.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close