‘U našoj tvrtki nudimo takve uvjete da potrebe za odlaskom u Irsku ili Njemačku naprosto nema’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘U našoj tvrtki nudimo takve uvjete da potrebe za odlaskom u Irsku ili Njemačku naprosto nema’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Upravo to. Cjeloživotno učenje, najmoderniji CNC strojevi i dobre plaće je dobitna formula.

Opet upadam u članak za koji nema koment,dobio sam dvije poruke, ali ih nikako ne mogu pročitati(na mom avataru se vidi).Tako,da mi je žao,sve sam probao ali ih ne mogu naći.Vjerovatno mi poslovni i to blokira.

Lijep pozdrav onima koji su mi poslali poruke,

 

BUJICA

Nolite iacere margaritas ante porkas.

Uz to i dobar odnos poslodavca s radnicima također pridonosi osobno ostanku u Hrvatskoj

Pa ne idu ljudi van samo rdi plaće. Nepravda, korupcija, neorgabiziranost države. Pohledajte na što liče gradovi u Hrvatskoj. Prljavo, jadno i bijedno u usporedbi s Austrijom i Njemačkom. Politika novac zamrači… fuj. A naravno da radnička placa oko 7000-8000 kn je prag iznad kojeg se ne isplati seliti. Sve ispod toga je puuuno isplativije vani  a da ne pričam o kvaliteti života, pravdi, redu, uređenju i ostalom…

Opet upadam u članak za koji nema koment,dobio sam dvije poruke, ali ih nikako ne mogu pročitati(na mom avataru se vidi).Tako,da mi je žao,sve sam probao ali ih ne mogu naći.Vjerovatno mi poslovni i to blokira.

Lijep pozdrav onima koji su mi poslali poruke,

P.S.Molim da mi ne šaljete poruke,sada ih imam već 5,ali ih ne mogu nikako pročitati,iz gore navedenoga razloga.

Hvala,

Nolite iacere margaritas ante porkas.

New Report

Close