Tražili 50 radnika, a stigle im samo 4 zamolbe

Naslovnica Forum Komentari članaka Tražili 50 radnika, a stigle im samo 4 zamolbe

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Koje su ovo gluposti, oni u Glasu Slavonije nude slabo plaćena radna mjesta u Zagrebu i Istri. Pa koja je računica ljudima raditi za 4000 kn ako moraju 2000 kn plaćati stan. Od čega će živjeti?
Svi portali su ovo prenjeli ne vidim u čemu je poanta?

meni ovo isto smrdi….tvrtka iz zg objavljuje radna mjesta za zg i Istru u Osijeku???????????????????????????

Nisu ništa shvatili .
Pa našim ljudima na burzi nije dosadno .
Njima treba samo lova .

.


meni ovo isto smrdi….tvrtka iz zg objavljuje radna mjesta za zg i Istru u Osijeku???????????????????????????

Sad če u večernjem objaviti isti oglas za zagrepčane ali za posao u Osijeku, pa će ispast kako su hrvati jako lijen narod jer evo kriza je, a oni odbijaju poslove. Više im se isplati biti doma i raditi za 1000 kuna, nego ovo, jer dok platiš stan i režije u drugom gradu baš ti toliko i ostane

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ma već su sva radna mjesta unaprijed podijeljena onima s vezom, ne znam što se čudite kao da nikad niste išli na uzaludne natječaje?
Evo pitajte koliko su primili ovih što su im se javili pa će vam sve biti jasno.

DA gospodo…slažem se…najviše se isplati NE RADITI NIŠTA…ako nećeš naravno da uvijek postoji izgovor….pa daleko je, nije nešto, onda moram stol pospremat i to…uz to hrvati su vrhunski matematičari, odmah izbace što im se isplati, a što ne, a većina nema ni dana staža, ali i takvi znaju više od europskih kolega…kad se hoće i želi onda je to sasvim nešto drugo.
LP.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Oglas je skupni. Svatko se trebao prijaviti za rad na svom području.

neće uvijek biti ovako.

mene to nije sprijecilo da odem u drugi grad iz Slavonije i istina ostane mi 1500 kuna od place kad sve platim za hranu.

vise volim narodnjake nego kruva jesti

New Report

Close