TOP 10 – 2009.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2009.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Oću da budem uspješnija od moga sina koji je ove godine sve izgubio što sam mu dala

ATPL-R-A
KRAS-R-A
JNAF-R-A
VDKT-R-A
DIOK-R-A
ZVZD-R-A
KODT-R-A
TNPL-R-A
TISK-R-A
INGR-R-A


Evo stotka za avatar neodoljivo me podsjeća na jednog forumaša.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



Oću da budem uspješnija od moga sina koji je ove godine sve izgubio što sam mu dala

ATPL-R-A
KRAS-R-A
JNAF-R-A
VDKT-R-A
DIOK-R-A
ZVZD-R-A
KODT-R-A
TNPL-R-A
TISK-R-A
INGR-R-A


Evo stotka za avatar neodoljivo me podsjeća na jednog forumaša.
[/quote]

[shocked]Džizzzisss pa ovo nisam ni skužio. Sick [lol] [lol]

I'LL BE BACK



20000 neto je barem 35000 bruto ako se ne varam. To znači da si bolje plaćen nego guverneri tri američke države: Maine, Arkanzas and Tennessee. Čestitam. Inače najbolje je plaćen Guverner Californije oko 90000 Kn mjesečno. Sarah Palin zarađuje oko 55000 kuna mjesečno.

Nisam znao da se Baron zaposlio, šta radi ?

Pa ja i jesam Guverner Kalifornije, a što si mislio, da sam faker? od tih 90K, 20K trošim na Ledo, a ostalih 70K mjesečno ide na HGH, metandrostenolon, kreatin, proteine sirutke i članarinu za World’s Gym jer mi peder Weider ukino besplatnjaka.

Ne radi Baron, radi netko drugi a on troši na dionice. Nisam 100% siguran doduše, ali cijeli forum vrvi o tom, pa je valjda istina [undecid]
[/quote]

Zbog čega Ledo nije prisutan na tržištu Californije ? Mislim nije to malo tržište, a i vremenske prilike su povoljne.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan




20000 neto je barem 35000 bruto ako se ne varam. To znači da si bolje plaćen nego guverneri tri američke države: Maine, Arkanzas and Tennessee. Čestitam. Inače najbolje je plaćen Guverner Californije oko 90000 Kn mjesečno. Sarah Palin zarađuje oko 55000 kuna mjesečno.

Nisam znao da se Baron zaposlio, šta radi ?

Pa ja i jesam Guverner Kalifornije, a što si mislio, da sam faker? od tih 90K, 20K trošim na Ledo, a ostalih 70K mjesečno ide na HGH, metandrostenolon, kreatin, proteine sirutke i članarinu za World’s Gym jer mi peder Weider ukino besplatnjaka.

Ne radi Baron, radi netko drugi a on troši na dionice. Nisam 100% siguran doduše, ali cijeli forum vrvi o tom, pa je valjda istina [undecid]
[/quote]

Zbog čega Ledo nije prisutan na tržištu Californije ? Mislim nije to malo tržište, a i vremenske prilike su povoljne.

[/quote]

Zato jer je bolje biti šerif na selu nego mediokritet u gradu. Skromnost prije svega kolega..

Ma šalu na stranu, Ledo nije prisutan u Californiji jer je toliko pretilih debeljuca tamo, te sam zabranio uvoz extra finih slatkih užitaka kao što su Ledo sladoledi, jer bi se ekipa navukla i bilo bi još gore, a najavio sam i otvoreni rat protiv pretilosti svim svojim sugrađanima u Californiji.

I'LL BE BACK




Ivana 7 je rekla na Ledo 3600 da to nije baš dobro i da će pričekati neka bolja vremena za Ledo, a Vlad je nudio okolo targete od 2000 kuna na private kad je Ledo bio 3600 a mirovinac se krco ko sumanut. Gorane drag si mi, ali ovo što pišeš da bez njih je to samo igra je degradiranje sebe samoga. Šta smo nas preko 100 ovdje budale pa trebamo gospodu čekat da se udostoje il šta? Uostalom ako se nisu prijavili znaći da im nije niti stalo. Zašto bi tebi bilo stalo zbog njih? Ajde čovječe…

p.s. ne mislim da je Ledo najbolje ulaganje, ali je jako dobro.

Mislim da će se Vladov target obistiniti, htio ti ne htio.

[/quote]

Barone dosado prestani mi slati zahtjeve za prijateljstvom. Pa ja jedva čekam da padne na Vladov target. Pa sa jednom mjesečnom plaćom ću kupiti 10 Leda. Pa to je apsolutno prekrasno. A koliko ćete vi tamo kupiti sa svojih 5 kn po satu? Morat ćete ubrzat malo ili unaprijedit uslugu i proširit asortiman[lol]

[/quote]

Šalu na stranu kolega, uvijek kad sam radio suprotno vaših poteza,

punio sam džepove velikim dobicima. Bez lažnog suzdržavanja.

Tko voli nek izvoli. [tongue]

Ma punio si ti džepove fritulama sa štanda. Izgubio si materi sve pare što ti dade, pa se jadna sad prijavljuje na ovaj topic da proba biti uspješnija od tebe.

I'LL BE BACK

ma normalno da se prizna dok se ne otvori 1. dan u 2009. ZSE.Bilo bi glupo ljude izbaciti zbog gluposti,ipak smo mi skoro pa familija tu

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


DIOK-R-A
TISK-R-A
INA-R-A
ATPL-R-A
TNPL-R-A
IGH-R-A
DLKV-R-A
KORF-R-A
HT-R-A
LKPC-R-A

Svim korisnicima, ponajviše zdravlja i uspjeha u Novoj godini od srca želim


Hvala na lijepim željama, ja tebi na prvom mjestu želim puno sreće, znaš oni na titanicu su uglavnom bili zdravi! [wink]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Ah..:(… ostavit cemo skoro istih 10 kao i za prethodnu pa sta bude i zahvaljujem kolegi Dejavue na ulozenom trudu na evidencijii izvjescivanju

HT-R-A
PODR-R-A
IPKK-R-A
PIKR-R-A
SUNH-R-A
HMAM-R-A
INGR-R-A
CEBA-R-A
FNVC-R-A
SLDM-R-A

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Rok se produzava…malo nas ima, pa tko zeli…jos se moze prijaviti…sve do otvorenja burze…tj. preopeninga…dakle, 05.01.2009. do 8:59:59

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Prije svega želio bi svim forumašima sretnu i uspješnu Novu Godinu

Malo sam letimično prelistao tko je sve stavio svoje favorite za 2009g i primjetio sam da fali dosta uvaženih kolega kao prvo nema Ivane7 bez koje ova igra poprima sasvim drugo značanje zatim nema kolege Vlada iskreno me zanima koje bio on dionice stavio za 2009g te ostalih forumaša s tehničke analize, zatim fali mi ekipa s Petrokemije Mika, Bigboss,Cartmann i ostali.
Kako burza tek otvara u Ponedeljak 05.01.2009 predlažem da do 23.59 04.01.2009 se prolongira rok za prijavu

Nema potrebe po meni. Da su htjeli stavili bi svoje kandidate kao sto bih i ja to napravio a nisam.

evo ,ako se se ja mogu prijaviti ,bilo bi mi drago sudjelovati,,,,,,,,,,evo mojih 10…….
VIRO-R-A
ATPL-R-A
VERN-R-A
PODR-R-A
ADRS-P-A
TISK-R-A
PBZ-R-A
ZVZD-R-A
LEDO-R-A
TNPL-R-A
hvala…..

VIRO-R-A
ATPL-R-A
PODR-R-A
ADRS-P-A
TISK-R-A
TNPL-R-A
ACI-R-A
KODT-P-A
DIOK-R-A
ZVZD-R-A

KORF-R-A
JDPL-R-A
PRFC-R-A
RIVP-R-A
LRH-R-A
SNBA-R-A
THMT-R-A
DDJH-R-A
DKVS-R-A
HRDH-R-A

1. ADRS-P-A
2 ATPL-R-A
3 BCIN-R-A
4. BLJE-R-A
5. DLKV-R-A
6. KOEI- R-A
7. LEDO-R-A
8. TISK-R-A
9. VIRO-R-A
10. ZVZD-R-A

Moji (anti) junaci.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close