TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Moja greska, ovo je tablica sa unutardnevnim trgovanjem
jedino sto trebate napraviti kad je otvorite i kad vam se podaci osvjeze je sortirati korisnike…da vidite gdje ste[thumbsup]

Ja sam fulao u koloni, na brzinu sam slao tablicu u ranim jutarnjim satima pa nisam provjerio. btw., kako sredit ovo “rb danas”/”rb jucer”, to u mojoj nema, a ne znam kako bi ubacio/popravio?


Evo excela sa malim macro-om koji slaže sve po redosljedu, te uspoređuje dva natjecatelja!
Upišeš dva imena i kažeš CTRL+A.

Pozdrav

Možda nebi bilo loše još da kad uspoređuješ dva natjecatelja uz mjesto u tablici piše i prinos. Inače sve super
[thumbsup]

evo i mene , VIRO
DLKV
MLNR
TISK
INA
DDJH
PTKM
ZTNJ
HT
JDPL

pozdrav svima[thumbsup]

Kolega niko_k si je stvarno dao truda…stao je tamo gdje ja vise nisam znao dalje[embarass][lol] .
Bit ce novosti u tablici kroz sljedece dane…
Pokusat cemo napraviti sljedece:

Tablicu koju ce svatko moci koristiti za sebe…gdje ce se osvjezavati podaci unutar dana ( tablica ce biti poslana sa objasnjenjima).
Od novosti ce jos biti i sheet na kojem cete moci voditi osobni portfelj…made by niko_k.
Tablica ce biti maximalno automatizirana..

Tablicu sa konacnim podacima dana cu ja i dalje stavljati na ovu temu…nakon zavrsetka trgovanja, da imamo i sluzbeno stanje dana!
[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


evo i mene , VIRO
DLKV
MLNR
TISK
INA
DDJH
PTKM
ZTNJ
HT
JDPL

pozdrav svima[thumbsup]


Odakle ti sada, da se nisi probudio iz zimskog sna.

[wink][wink]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Jučer sam pao za 180 mjesta, danas ću skočiti za nekih 200. Nosioc je naravno Kaba, nekih 40 %. E sad neznam na koliko su jučer završili DDJH, Tisak, Atln koji danas imaju dobar prosječni porast.[cool]

zgodan naslov: Deja-vu kao idealna scenografija za nove rekorde …


evo i mene , VIRO DLKV MLNR TISK INA DDJH PTKM ZTNJ HT JDPL pozdrav svima[thumbsup]

09.01.2008. 14:50
kairos10

korisnik od: 31.10.2007.
lokacija:
broj poruka: 1

prvi post uopće na forumu i odma bi igra sa 9 dana zakašnjanja.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

..........................................................................................


Jučer sam pao za 180 mjesta, danas ću skočiti za nekih 200. Nosioc je naravno Kaba, nekih 40 %. E sad neznam na koliko su jučer završili DDJH, Tisak, Atln koji danas imaju dobar prosječni porast.[cool]

Pa da li ti uopće znaš čitati podatke iz excela?!
Sve ti piše u tablici koju je jučer poslao Dejavue.
Da otvoriš možda stranice ZSE…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Evo i danasnje tablice…
Tablica na kojoj mozete pratiti i kako stojite unutar dana…osvjezite podatke i na prvom sheetu gdje su igraci (ctrl+A) i vidjet cete gdje ste…
Jos jednom hvala kolegi niko_k koji je tablicu ucinio jos boljom…i to jos nije to 😉
Bit ce jos novosti, samo kad radni narod uhvati vremena.

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

257 mjesta napredovao danas. Da li se mogu vidjeti rezultati samo današnjeg dana. Nisam stručnjak baš za informatiku a nemam ni vremena proučavati. Raditi neznam na excelu ali9 ćitati valjda znam. Ali koliko ja shvaćam neda mi da nešto brljam, tako piše na poruci.[undecid]

tko nam se to našao na zadnjem mjestu?
hoće li se pohvalit u petak?[embarass]

New Report

Close