TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dejavue:

Dan dokapa * postotak rasta ili pada do 31.12.[thumbsup]

Dakle na dan 18. rujna 2007 – datum objave – cijena 19 300 kn.
31.12.2007. cijena – 13 500 kn .

Pad 30%…

Kako onda predlažep formiranje cijene , nisam siguran da sam shvatio najbolje…


Pravila su jasna cijena na dan 31.12 ili ovo sve skupa je onda kako kome odgovora, i ja sam mislio staviti LKPC ali nisam baš zato što ide dokapitalizacija.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Pokušao sam nažicati moderatora da PD plati dvije godišnje pretplate na PD, ali izgleda ništa. To se kaže stizla guzica i ekser bi precvikala.

svi drugi forumi imaju nagrade sponzora.. ovo je jadno.. mozda cak prestanem sudjelovati na forumu (pod ovim nickom [lol] )

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ječer sam otišao 248 mjesta napred a danas nakon lupanja IGH i LEDA mogao bih još nekih 100tinjak UP!

evogaopet:

Dejavue:

Dan dokapa * postotak rasta ili pada do 31.12.[thumbsup]

Dakle na dan 18. rujna 2007 – datum objave – cijena 19 300 kn.
31.12.2007. cijena – 13 500 kn .

Pad 30%…

Kako onda predlažep formiranje cijene , nisam siguran da sam shvatio najbolje…

Pravila su jasna cijena na dan 31.12 ili ovo sve skupa je onda kako kome odgovora, i ja sam mislio staviti LKPC ali nisam baš zato što ide dokapitalizacija.

Kolega pitao sam za ovo na vrijeme , pa je naš glavni i odgovorni rekao da ćemo dogovoriti način izračuna, jer u protivnome nebi ni ja uvrstio JDBA . Enivej, ako je ovo problem , sasvim mi je svejedno. Nije meni primarna stvar da budem u ovoj igri među najboljima, bitno mi je da meni pravi portfelj bude jači od rasta fondova. [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

agmm-r-a
atgr-r-a
bpba-r-a
brst-r-a
bzjk-r-a
eig-r-a
ht-r-a
kor-f-a
lrh-r-a
ulpl-r-a

************************* Soldi su vajka va modi *************************

sampras:

evogaopet:

Dejavue:

Dan dokapa * postotak rasta ili pada do 31.12.[thumbsup]

Dakle na dan 18. rujna 2007 – datum objave – cijena 19 300 kn.
31.12.2007. cijena – 13 500 kn .

Pad 30%…

Kako onda predlažep formiranje cijene , nisam siguran da sam shvatio najbolje…

Pravila su jasna cijena na dan 31.12 ili ovo sve skupa je onda kako kome odgovora, i ja sam mislio staviti LKPC ali nisam baš zato što ide dokapitalizacija.

Kolega pitao sam za ovo na vrijeme , pa je naš glavni i odgovorni rekao da ćemo dogovoriti način izračuna, jer u protivnome nebi ni ja uvrstio JDBA . Enivej, ako je ovo problem , sasvim mi je svejedno. Nije meni primarna stvar da budem u ovoj igri među najboljima, bitno mi je da meni pravi portfelj bude jači od rasta fondova. [lol]

Ja stvarno neznam za vaše dogovore ali da sam znao i ja bih onda pokušao dogovoriti za LKPC.

Važno je učestvovati a ne pobijediti.

Lijep pozdrav kolega.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

velika je čast biti 2 dana za redom na 2. mjestu…pohvale dejavu-u za veliki trud..
p.s. – 5 od 10 izabranih su u pravom portfelju,drugih 5 bi bile da je bilo više casha….
pozdrav svima i puno sreće..[smiley][smiley][smiley]


Ja stvarno neznam za vaše dogovore ali da sam znao i ja bih onda pokušao dogovoriti za LKPC.

Važno je učestvovati a ne pobijediti.

Lijep pozdrav kolega.

Nismo ništa na private dogovarali ima na ovoj temi samo mi se sad stvarno neda tražit, rasprava je bila javna i sudjelovalo je više ljudi… Ali kao što rekoh stvarno mi to nije od neke velike važnosti u životu [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

sampras:

Ja stvarno neznam za vaše dogovore ali da sam znao i ja bih onda pokušao dogovoriti za LKPC.

Važno je učestvovati a ne pobijediti.

Lijep pozdrav kolega.

Nismo ništa na private dogovarali ima na ovoj temi samo mi se sad stvarno neda tražit, rasprava je bila javna i sudjelovalo je više ljudi… Ali kao što rekoh stvarno mi to nije od neke velike važnosti u životu [lol]

Ma vjerujum, nema razloga da ne govorite istinu.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Zanima me samo jos onda kako cemo ako je na kraju godine suskanje o dokapu, i to odvede cijenu neke dionice u nebo…i digne portfelj te osobe? Kaj onda[lol] [lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Zanima me samo jos onda kako cemo ako je na kraju godine suskanje o dokapu, i to odvede cijenu neke dionice u nebo…i digne portfelj te osobe? Kaj onda[lol] [lol]

Radi onako kako si radio za dokape ULPL prošle godine. Cijena je cijena!


Zanima me samo jos onda kako cemo ako je na kraju godine suskanje o dokapu, i to odvede cijenu neke dionice u nebo…i digne portfelj te osobe? Kaj onda[lol] [lol]

Pa tko je toliko pametan da je to predvidio a šta mu reć već bravo.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Zanima me samo jos onda kako cemo ako je na kraju godine suskanje o dokapu, i to odvede cijenu neke dionice u nebo…i digne portfelj te osobe? Kaj onda[lol] [lol]

Meni je svejedno, ako će cijena biti cijena, svejedno će JDBA do kraja godine otići u nebo jer će se dogoditi upravo ovo što si rekao , dakle šuškat će se o još jednom dokapu. [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Evogaopet,vidim da si opsjednut ovom temom.Ja zelim da ti pobjedis u ovoj igri a ja u stvarnom svijetu.[thumbsup]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close