TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

THNK-R-A
ZABA-R-A
KOEI-R-A
HT-R-A
ERNT-R-A
ATPL-R-A
PBZ-R-A
TNPL-R-A
ADRS-P-A
ISTT-R-A

Heaven or Las Vegas

ADRS-P-A
HT
DIOK
KOEI
JDPL
DKVS
VLHO
PTKM
VIRO
TISK
[pray][thumbsup]

Evo i moje selekcije:

JDPL
ZVZD
THNK
KODT-P-A
KOEI
JNAF
TISK
BZJK
MLNR
EIG

Eto nas opet u medijima. [smiley]

Al smo popularni! [thumbsup]

I ovaj “Mali ulagač” je imao potrebu cjelokupnom opčinstvu saopčiti svoje favorite.
Možda se ulogira na forum pa i on sudjeluje u ovoj našoj igri, ako već nije….???

La vita e bella!


Eto nas opet u medijima. [smiley] Al smo popularni! [thumbsup] I ovaj “Mali ulagač” je imao potrebu cjelokupnom opčinstvu saopčiti svoje favorite. Možda se ulogira na forum pa i on sudjeluje u ovoj našoj igri, ako već nije….???

Već se ulogirao, i objavio favorite (39.str):

21.12.2007. 22:57
barmen

korisnik od: 29.03.2007.
lokacija:
broj poruka: 92
hdel, ipkk, kodt-p, jdos, miv, vdkt, dlkv, auhr, ht, tuho

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Možda se ulogira na forum pa i on sudjeluje u ovoj našoj igri, ako već nije….???

eno ga na prošloj stranici [cool]

@Posejdon,
mislim da mi uopće nismo svjesni naše veličine i snage…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

1. IGH-R-A
2. HT-R-A
3. LEDO-R-A
4. INA-R-A
5. BLJE-R-A
6. SUNH-R-A
7. HDEL-R-A
8. ADPL-R-A
9. KABA-R-A
10. VIRO-R-A Prvih 9 imam a u 10.-u vjerujem

Sretno svima![thumbsup]

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Malo ziheraški….

1.HT
2.INA
3.IGH
4.VIRO
5.ZAPI
6.DIOKI
7.INGRA
8.ATPL
9.SMNS
10.AUHR

Tona

Ima nas 150[proud]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Eto nas opet u medijima. [smiley] Al smo popularni! [thumbsup] I ovaj “Mali ulagač” je imao potrebu cjelokupnom opčinstvu saopčiti svoje favorite. Možda se ulogira na forum pa i on sudjeluje u ovoj našoj igri, ako već nije….???

He he he!
Lijepo je to vidjeti 😉
Nadam se da ce najveca korist od ovoga biti (kao i ove godine) u tome da neiskusni kopiraju verziju1 ili verziju 2 i zarade vise od vecine[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Evo da ne čekam zadnji dan [cool]

ATLN
BZJK
EIG
JDOS
KORF
LRH
SUNH
SLDM
VERN
VLHO

Ignore: KressoM, delux

Čekaju li najpopularniji forumaši zadnje dane ili neće sudjelovati u ovoj igri?
Vidim da je tek nekoliko predalo svoje favorite, sve ostalo su manje poznati forumaši…
Bas me zanima hoće li Ivana sudjelovati ili će samo analizirati tuđe portfelje za vlastitu “dobit”[wink]

vrijedi do 31.12,ili?

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Dobro jutro svima! Evo i nekoliko pravila ukoliko prihvatite da i ove godine kolega dejavue radi tablicu 🙂 1. Portfelj se sastoji od 10 dionica koje su prijavljene i imaju oznaku u SDA. Dakle, dionice ovoga trenutka ne moraju biti izlistane na burzi. ( tu portfeljas riskira 0% prinosa na toj dionici. 2. Portfelji se mogu ostaviti na ovom topicu do 31.12. u ponoc. Nakon toga nema prijava portfelja. 3. Svaki korisnik ima pravo JEDNOM prijaviti portfelj, bez dodatnih i naknadnih promjena i izmjena 4. Za izlistavanje nove dionice na burzi se kao pocetna cijena uzima zavrsna cijena prvoga dana trgovanja, osim kod IPO-a, gdje se uzima cijena sa IPO-a ( primjer HT, VERN). 5. Cijena koja se uzima kao pocetna za usporedbu je zadnja protrgovanja cijena u 2007. godini ili cijena iz tocke 4. Nije se problem uhvatiti posla, nego definirati pravila [smiley] Uglavnom, sretno svima… Jos bi molio moderatora da stavi temu na vrh foruma, te nam na taj nacin omoguci vise sudionika i bolju vidljivost teme.. P.S. Portfelji navedeni ovdje vec su u tablici[thumbsup]…[pray]

Citiram sam sebe[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close