TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo, i ja se bilježim sa štovanjem za 2008. Prošle godine nisam sudjelovao, no ove (2008.) bih volio!

Za kolegu Dejavua: Možda da se uplate vrše na račun svima simpatičnog Vjeke?!

I jedno pitanje, koji je zadnji dan za izradu portfolija?

Dejavue, možeš i nakon određenog vremena stavit popis dionica koje su se najviše puta pojavile među previh 10, ha?[thumbsup]


Ja predlažem da se klonite novaca i novčanih nagrada, jer to nema smisla niti je zakonito jer to bi onda bila nagradna igra a za to postoje zakoni. Neka bude kao i ove godine, tako je najpravednije. Novce bolje darujte u humanitarne svrhe

Nije neka lova tako da se neisplati zezati s ovime, (ako se dogovorite upadam) ali radije se nađemo nakon nagradne igre na cugi.

you think your special you do, i can see it in your eyes

Evo i ja ću se ubacit te prijavljujem svojih TOP 10

1) DLKV
2) HT
3) KOEI
4) KODT-P
5) PTKM
6) MDKA
7) VART-R-1
8) DIOK
9) ULPL
10) IGH

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

1. DDJH-R-A
2. DLKV-R-A
3. INA-R-A
4. KOEI-R-A
5. DIOK-R-A
6. TISK-R-A
7. MAIS-R-A
8. BLJE-R-A
9. PBZ-R-A
10. LKRI-R-A[pray]

Ja bas volim nelikvidne dionice, ne kažem da me ponekad nije frka, ali imam snage i znanja za takvu igru.

Evo mojih favorita, doduše samo tri:

1. MRSK
2. DIOK
3. LURA

Većina škvadre pojma nema o Maraski, ali ja imam[tongue]
Dioki je potencijal do beskraja, ali traži dosta strpljenja
Lura je podcijenjena, ali svakako jedna od najmodernijih i najbolje organiziranih kompanija u RH, a sada k tome još Laktalis. Čovječe, gdje će nam biti kraj….?

Blago meni, bit će “kreme” za ruke…

[kiss]

Ja ću sudjelovati jedino ako ne bude petljanja sa lovom, nije da nema 50 ili 500 kuna nego gdje je lova tu je puno problema, da ih ne nabrajam
Pozz

1.Dlkv
2.IGH
3.KMSK
4.DKVS
5.VIRO
6.HT
7.LKPC
8.KOEI
9.JDPL
10.PTKM

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

1.TISAK-R-A
2.MLINAR-R-A
3.ATPL-R-A
4.LEDO-R-A

za sada, vidjet cemo dalje!! ostalih 6 stizu do nove god

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod


Ja bi predlozio sljedece : Uplate na moj ziro-racun. Po uplatama cu odobravati i portfelje koji sudjeluju u igri. Uplata sa imenom usera za koji se uplacuje je potvrda uplate_a moze i potvrda o uplati na mail. Uplata 50 kuna recimo. Fond nagrada 80% od uplata 50% prvi 20% drugi 10% treci 20% novaca za pehare za prva tri i dio troskova okupljanja za dodjelu? Novac prvi radni dan uplacujem u fond koji najvise korisnika napise ispod portfelja. tamo novac stoji do kraja godine.

A kako bi bilo, da bi sa tim novcem kupili one dionice, za koje če najviše forumaša reči da če narasti umjesto uplate u fond?! A za uplate sam za Dejavue račun, a možda i koju dionicu za njegov trud, jer on to radi več jednu godinu, a i nova mu se smiješi, tako da ima nešto i on on toga?![wink] U ova vremena više ništa nije besplatno[thumbsup]

[emo_cool]

Umjesto novca ja bi kolegu Dejavue nagradio sa nekim poklonom, nešto od informatičke opreme a ne nikako novcem.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

ljudi samo ——–dalekovod i koncar i [thumbsup]

New Report

Close