TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni svejedno. Kako se većina dogovori. A ako imamo fondove u igri, slažem se sa savage-om.
ilirika JIE ili Prospectus JIE

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Ako ikakva uplata bude ja sam da se stavi na račun kolege Dejavue

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Lijepo isplanirano. Kolegi Dejavue svaka dala za uloženi trud. [thumbsup]

Svoj portfelj ću prijaviti za 20tak dana [proud]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

cayman006:

Ja predlažem da se klonite novaca i novčanih nagrada, jer to nema smisla niti je zakonito jer to bi onda bila nagradna igra a za to postoje zakoni. Neka bude kao i ove godine, tako je najpravednije. Novce bolje darujte u humanitarne svrhe

hehe, onda je nećemo nazvati nagradna igra, a sa novcem možemo uzeti koju dionicu i pokloniti najboljem, otom potom… a možemo i odma staviti u neki fond, prijedlog Savage. Ja sam za to.

To je nagradna igra.

He, he, mislim da radite preksraj. Trebat cete trazit dozvolu od nekog ministarstva za nagradnu igru, angazirat javnog biljeznika, otvorit ziro racun i platit PDV. [tongue]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


He, he, mislim da radite preksraj. Trebat cete trazit dozvolu od nekog ministarstva za nagradnu igru, angazirat javnog biljeznika, otvorit ziro racun i platit PDV. [tongue]

Tko radi prekršaj? Ako nas neko i tuži, postoji takvih slućajeva svakodnevno, a na kraju se može i napravit darovnica i sve to lijepo ovjerit 😉

Izgleda da već ima protivnika, ali (ponavljam) ovako ćemo se rješiti bar donekle višestrukih prijavljivanja, jer to i nije neki novac.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Ma nemam ja nista protiv, samo skrecem paznju na to da nije legalno… Ali mislim da nema nema sanse da to zavrsi na sudu, a ako i zavrsi, uzdamo se u ekspeditivnost nasih sudova. Trebat ce 13 godina do prvog rocista. [wink]. Ipak smo mi zemlja sa najvise sudaca po glavi stanovnika na svijetu.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

mislim da je ovo sa nagradama bez veze i prekomplicirano ali mislim da je nagrada sam portfelj sa kojem če prvih par najviše zaraditi a svi ostali manje


Ja dajem nagradu onom tko sve ovo usuglasi,lele majko moja……….[undecid]

[thumbsup] neka Dejavue odluči… ajde javi se i presudi, da više ne mudrujemo…

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Evo da probam:

ISTT
ARNT
MAIS
LEDO
PLAG
ATPL
DLKV
TISK
DIOK
IPKK

4 imam, 6 nemam ( još )

BLSC-R-A
Evo i mojih top 10

DDJH-R-A
DKVS-R-A
ERNT-R-A
KOEI-R-A
DLKV-R-A
DIOK-R-A
FNVC-R-A
BLJE-R-A
ATPL-R-A

Daj budite ozbiljnji ko će vas za 50 kn zajebavat. ovo nije nagradna igra i nemogu svi sudjelovat samo uvaženi članovi foruma [cool]. baš će se sad netko nać ko će nas prijaviti. mislim da pravosuđe ima bitnijih problema. po tome bi onda trebalo prijaviti svakog tko se kladi u pivu za nešto. nemojte pretjerivati. meni je apsolutno svejedno da li se igra za novce ili ne ali ovo nije loša ideja. 50 kn se stavi i to još u fond koji će valjda napraviti 30-40% u sljedećoj godini i za te novce se nađemo i popijemo nešto za ovih 20% i još malo doda pobjednik ako treba i bok. to je moje razmišljanje. Pozdrav!

New Report

Close