Todorić objasnio na što su mu otišle pozajmice Agrokora od 650 i 192 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Todorić objasnio na što su mu otišle pozajmice Agrokora od 650 i 192 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

znači zbunjena sam…Ivca je na svoje ime od EBRDa uzeo pare te je ustvari bila Ivca pik toggle? Ništa ne razumijem..zašto bi plaćanja išla preko običnog cvjećara ako je Agrokor dužnik. Možda je cvjećar ivca imao u ZABI lepezu pa mu je naknada jeftinija..ili nije…

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Meni je sve jasno Agrokor daje novce Todoriću kako bi Toda otkupio dionice EBRD za svoj račun (sebe) ..

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

***ova sva lova koja mu se stavlja na teret da je zamračio je samo u zadnje dvije godine… zamislite koliko je još love isparilo prije toga kad nije bio toliko zadužen i kad je bio nedodirljiv… ono od oka u zadnjih 17 godina barem 2 puta više od kompletnog duga RH … a gdje je još ostali kriminal?…na cijeloj planeti ne postoji toliko žilava država koja je to sve izdržala i još super izgledamo

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

New Report

Close