Todorić: ‘Na burzi je 3000 kuhara, a mi za naše hotele nismo uspjeli nijednog dobiti’

Naslovnica Forum Komentari članaka Todorić: ‘Na burzi je 3000 kuhara, a mi za naše hotele nismo uspjeli nijednog dobiti’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Baš danas sam jednom manageru rekao da si može zaboravit produktivnost ako počnemo uvozit radnu snagu, ali na tome se radi kuka se kako nemaju ljude da mogu dignut kvote za uvoz, pa ne samo da je kristalno jasno nego je to živa istina iz prve ruke.

Nagradno pitanje: Koliko bi Norvežana, Danaca, Šveđana, Nijemaca itd. radilo 250 sati za 4000 kuna npr. u sezoni, sobarice za 3000 i čistačice za 2700 to neću ni pitat.

Ne bi nitko radio. Ovo ne podsjeća na jednu koja bi htjela a da joj ne uđe.
Tako bi i Toda i ekipa,da im netko rinta pon-ned po 13-14h dnevno a jos da sam plati smjestaj i hranu.
Ovakvi ljudi nemaju morala.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

ajde vi koji moralizirate,recite koliko vi placate radnike ????
i koliko biste ih placali kada bi mogli naci jeftinijeg radnika ?



. Uvezi Kineze, Sirijce, Afganistance možda njih uspiješ zajašiti .
pazi sto si zelis
[/quote]

pa sirijci su fin svijet, puno su pristojniji i civiliziraniji od mnogih naših građana. to zna svatko tko je ikad bio tamo.
sposobni su i marljivi, bliski su nam po mentalitetu i samo neobrazovani seljačić može ih staviti u isti koš sa afganistancima i kinezima sa kojima nemaju apsolutno dodirnih točaka.
ali, tko neće sirijce, dobit će kineze, a to je sasvim druga kultura, dok sirijci žive poput nas, osim što manje kradu i moralniji su, više poštuju starije i životinje.

a što se tiče teme, ponudi 20.000 kuna mjesečno i bit će kuhara kao u priči jer toliko im plaćaju restorani na obali. neto, naravno, ne brutto.

...povijest se ponavlja...

koliko nudis todo?


Gospodine Todoriću. Ti koji ne žele radit za Vas su protuhrvatski elementi kojima je jedini cilj potkopavanje mile nam domovine. Velika bi mi bila čast raditi za Vas jer Vama su radnici uvijek bili ispred profita makar i bez plaće,a kamoli za velikodušne plaće i bonuse koje širokogrudno dijelite svojim zaposlenicima.

e i ti ga oplete…s platforme…lako je tako
🙂


Nagradno pitanje: Koliko bi Norvežana, Danaca, Šveđana, Nijemaca itd. radilo 250 sati za 4000 kuna npr. u sezoni, sobarice za 3000 i čistačice za 2700 to neću ni pitat.

strankinje ne bi radile za te pare jer znaju i jedan strani jezik!
🙂

New Report

Close