Todorić: ‘Na burzi je 3000 kuhara, a mi za naše hotele nismo uspjeli nijednog dobiti’

Naslovnica Forum Komentari članaka Todorić: ‘Na burzi je 3000 kuhara, a mi za naše hotele nismo uspjeli nijednog dobiti’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Danas su kuhari -gospoda…a i ostale struke. Neću nikakva imena spominjati…

Mlada žena xy iz našeg kraja, završila je Filozofski fakultet, smjer -. idimi dođimi…
Naravno, posla nema..

U slobodno vrijeme obožava peći kolače..pa je odlučila završiti jednu od LOKALNIH
poslovnih školica za zvanje slastičar….u Zagrebu kod gospoje P.

Danas- radi kao slastičar u PRESTIŽNOM HOTELU U ISTRI……
Kako reče…Umorna sam , ali na kraju radnog dana….znam da sam napravila dobar posao…. !
/ i plaća je vjerojatno takva/.

Evo, cura je uspjela premostiti nezaposlenost…..i radi ono što voli! iI za to joj plaćaju…

Ista je situacija s kuharima….SAMO, kod nas je zvanje kuhar – SELJAČKO…Ono, kuhačom
vrtiš po inox loncima , i baviš se zeljem i grahom…?
Ma, mi smo kao društvo krivi- jer se ne znamo presložiti..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Prica se da mu je u zadnje vrijeme otislo 1000 ljudi.
Jos bolje za njega jer ce ostali preuzeti i taj dio posla za iste novce

i u mom Konzumu tu hrpa hladne pivčuge…
a ljudi žedni ispred, nijednom piva u ruci, i? 🙁

Plati, Ivice, plati…
pa će ih svih 3000 doći raditi u 1 tvoj hotel ako treba…
nisi ponudio dovoljno, tržište, ne? 😛

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Treba donit zakon i dati policiji ovlasti da sve te neradnike hapsi i odmah odvodi u K-radne logore.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Jedan moj prijatelj imao je pod sobom oko 250 milijuna kuna prometa za jednu od Agrokor firmi. Digao je rezultat na godisnjoj razini za 10%, dakle 25 milijuna kuna i dobio bonus od 2500 kuna za tu godinu.

Agrokor.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


… Digao je rezultat na godisnjoj razini za 10%, dakle 25 milijuna kuna i dobio bonus od 2500 kuna za tu godinu.

Todoriću ljudino. Čovik si i gotovo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Interesantno je kako je puno kolega na forumu napalo Domoljuba koji zapošljava 40.000 radnika a nisu napali 3.000 kuhara koji sišu Državne Jasle ne radeći ništa .

U Hrvatskoj od 3.000.000 radno sposobnih zaposleno je svega 1.300.000 , a na burzi (navodno nezaposleno) je 250.000.

Nagradno pitanje : šta radi 1.450.000 radno sposobnih ?

Valjda vam je jasno zašto su svi napali Domoljubnu Vladu i ministra Zlatana Hasanbegovića kada je poćeo provoditi Reforme uzimajući apanaže grebatorima.

.

KONACNO !!! dolazi narodu iz dupeta u glavu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

pero7. kapital ne poznaje domoljublje. kakva plaća takva rađa.i molim te ne budi isključiv.nisu vas samo tome učili u sjemeništu.

da je prave i pravne države, svima je jasno u kojeg bi se ti kuhara prehranjivao

Pero 7 kako ti nije neugodno!!! Koliko te plačaju iz središnjice… Srećom bliži se 18. lipanj pa ti propagiraj svoje do mile volje.

Uhljebe na ulicu!!!!!


Interesantno je kako je puno kolega na forumu napalo Domoljuba koji zapošljava 40.000 radnika a nisu napali 3.000 kuhara koji sišu Državne Jasle ne radeći ništa .

U Hrvatskoj od 3.000.000 radno sposobnih zaposleno je svega 1.300.000 , a na burzi (navodno nezaposleno) je 250.000.

Nagradno pitanje : šta radi 1.450.000 radno sposobnih ?

Valjda vam je jasno zašto su svi napali Domoljubnu Vladu i ministra Zlatana Hasanbegovića kada je poćeo provoditi Reforme uzimajući apanaže grebatorima.


Prije bih rekao da ti sisaš državne jasle na temelju lažnog invaliditeta. Treba poslati reviziju da te ponovno pregledaju, ali neku neovisnu stranu.


Jedan moj prijatelj imao je pod sobom oko 250 milijuna kuna prometa za jednu od Agrokor firmi. Digao je rezultat na godisnjoj razini za 10%, dakle 25 milijuna kuna i dobio bonus od 2500 kuna za tu godinu.

Agrokor.

jelte, a kako je to postigao, uvezo ili preradio pa prepakirao zdravstveno upitni repromaterijal ili robu “made in džibuti” ili je uštedio na obaveznim i NE plačenim prekovremenima ili na otkazima i zapošljavanjem studenata za 15 kn po satu ili pak ucjenama proizvođačima i distributerima da spuste cijenu

…jedno je sigurno, za tih njegovih 10% je netko gadno nahebao

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Usporedite plaće jednog radnika trgovca npr. u Lidlu i u Konzumu. Kako to da Lidl nema problema sa pronalaženjem radnika? Ti bi jašio po leđima radnika sve dane u tjednu za minimalac. Uvezi Kineze, Sirijce, Afganistance možda njih uspiješ zajašiti .

Usporedi cijenu kapitala za jedan Lidl i Konzum. Sijeci me ako je razlika u kamatama manja od 5% godišnje. Usporedi cijenu nabave za Lidl i Konzum kada prvi nabavlja 10 puta više robe. Tu se može dobiti i dobrih 10% ako ne i više. Na kraju gdje bi završio Konzum da kao npr. Interspar posluje od 10 godina u minusu? Zašto se nitko ne ljuti na Končara jer ne posluje kao Siemens?

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi


. Uvezi Kineze, Sirijce, Afganistance možda njih uspiješ zajašiti .
pazi sto si zelis

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close