TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koja je logika ovih što na bidu kupuju po 77,40 i 77 kuna?

Da nisu ti oni koji misle da je nakon ovog izguranca sudski utuživa priča oko toga koja je pravična cijena i koliko ta dionica zapravo stvarno  vrijedi?

 

Bude li tu na kraju nekakav sudski epilog, vještačenja i svašta, a moglo bi biti, bit će tu još svašta.

Još je pitanje koliko dana prije su ovi koji su dosad delistilari dionice sa ZSE o tome dali službenu  obavijest sa točnim datumom kad ide delist?

Datum isplate ce vam bit ako ne do Bozica onda onaj tjedan posle i tad ce bit delist.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

trial, 13.12.2022. u 10:29

Koja je logika ovih što na bidu kupuju po 77,40 i 77 kuna?

Da nisu ti oni koji misle da je nakon ovog izguranca sudski utuživa priča oko toga koja je pravična cijena i koliko ta dionica zapravo stvarno  vrijedi?

 

Bude li tu na kraju nekakav sudski epilog, vještačenja i svašta, a moglo bi biti, bit će tu još svašta.

Misliš suda iz Nepala, Ruande i sl.? Ako nam oni neće pomoći, ovi lopovi iz Eu sigurno neće.

Danas zadnji dan trgovanja. Adio!

trial, 13.12.2022. u 10:29

Koja je logika ovih što na bidu kupuju po 77,40 i 77 kuna?

 

Meni je super bilo što sam uspio ubosti jos cca 2 tisućice po 77,20-77,40.

Doduse, jedan me nadigrao kad je prije uocio obavijest pa je uzeo prve dvije tisucice vec po 77,00-77,20.

 

To je bio čisti “free money” sa vrlo kratkim rokom čekanja isplate.

Da je bar takvih situacija vise.

That was me XD

Na tpng smo oslobođeni plaćanja poreza na dobit?

Zašto

Sramota za naše nirovinske fondove baš me zanima dobit za 2022 2023 treba ih pozvati na odgovornost to su mirovine  svih građana 

lojtra, 13.02.2023. u 09:30

Na tpng smo oslobođeni plaćanja poreza na dobit?

Pa ako si unutra bio duže od dvije godine, onda si oslobođen, inače calen 10 % na zaradu.

New Report

Close