TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vjerojatno uskoro ide ponuda za preuzimanje po najvišoj kupovnoj cijeni, a da li će to biti 75, 85 ili x kn vidjet ćemo

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Kolega FOX ne maju oni što preuzimati oni su već večinski vlasnik….tu se želi doći do 75% i onda ići na delistiranje….toga su svjesni sada svi ozbiljni igrači i tu se sad pregovara po kojoj cijeni ide ovih zadnjih 800 000 + tisuća dionica.

Čini se da su svi koji su htjeli prodati za 75 kn to učinili jučer….hoćemo li uskoro vidjeti blok na 80+ kn.!?

@tin,

kako sada idu na delistiranje? Do prije par dana ste kritizirali sve koji su spominjali delistiranje.

Na delistiranju Tankerske plovidbe su se mali dioničari bome dobro proveli.

Kolegice Marielena  sad je vidljivo da se ide na 75% koliko im je potrebno da delistiraju…trenutni  tromjesečni prosjek vam je oko 72,73 kn a ako žele pokupit još ovo što im fali biti će i iznad 75 kn….kod delista se nudi fer cijena svima onima koji su protiv delistiranja a koja nije niža od tromjesečnog prosjeka.

Malo ste prerano izišli na ovoj dionici ali to je tako ne može se uvijek pogoditi vrh.










TPNG13:26:4075,001192666

Još jedan ogroman blok…sad je jasno da će ponuditi 75 kn svima koji će biti protiv delistiranja.

Da, čini se da je target cijena 75 kn i nema tu više potencijala za rast.

Tko je jamio jamio je, to je tako. Bit će i drugih prilika, ali prvo sve

mora pasti, jer vani već tjedanima padaju. Naravno, to se ne odnosi na

TPNG koji je u fazi stjecanja što većeg udjela od strane TP i delistiranja.

Još jedna dionica koja uskoro ide u vječne poljane..

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

@tin,

nemam ja niti ambicije pogoditi vrh. Objasnila sam Vam jučer svoj model trejda. Nikada žaliti za propuštenom zaradom. Već ne raditi gubitke. Što TP namjerava ne znam. Nemam inside info. Ja bih sada svakako izašla van da imam dionicu. Ne želim biti u delistiranim dionicama.

P. S. Ako se stvarno ide na delistiranje, biti će mi žao jer mi je žao da imamo sve manje kvalitetnih izdanja na ZSE. Voljela bih da je obrnuto i da razvijamo svoje tržište kapitala.

Sad imaju 78,61 %, ako nisu izvan blokova još nešto kupovali pomalo redovnim putem na burzi. Onda imaju i više.

Po prosječnoj od 52,5:).

Očito im nije bio cilj samo 75 %. Idu oni na 95 % pa će squeezat sve one koji se opiru dobrovoljnoj prodaji.

Ja ću pričekati da vidim hoće li se postaviti na bidu sa ogromnim nalogom da pokupe još ovo što je voljno prodati preko burze po 75 kuna. Moguće je da su iscrpili sve dogovore oko blok transkacija i sada ostaje samo slobodno tržište. Ako misle dogurati do 95 % trebat će im još oho-ho dionica.

Ako idu na skvizanje, onda bi cijena mogla i na 90-100 kn….

Ignore: KressoM, delux

po koliko su svojevremeno ulazili mirovinci u dionicu kad je izlistana?

budapest !

Po 65 kn su ulazili.

Mislim da od fondova ostalo još maximalno milion komada u top 10…ako i to otkupe biti će već na blizu 90 %.Jučer i danas preko 2 miliona otkupili.

Ako budu kupovali preko burze, bit će to prilično natezanje oko cijene dok ne skupe 95 %. U tom natezanju mali dioničari koji još uvijek drže dionice mogu samo profitirati.

 

Svoj deal danas možeš objaviti na tickeru

Što smo danas tržili!!!

 

 

New Report

Close