TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BudFox3, 10.08.2021. u 19:27

Meni je jako žao što se ne događa značajniji oporavak ovdje, ali tako je kako je, ne možemo tu ništa. Bitno da firma stabilno posluje, da to prebrode, pa će doći i oporavak.

Koje infantilno rezoniranje… kao dogodi se sudar dvaju automobila i netko od okupljenih upita… dogodio se sudar? A pametnjakovic iz publike mu odgovori… ne nego su razbijena dva automobila. 😀

Pa vidi se iz grafova već neko vrijeme da je oporavak MR vozarina krenuo. I prilično je jasno da tek uzima maha… a ovdje ekipa i dalje gleda u retrovizor i mjeri i vrednuje budući nav, poslovanje i dobit.

 

ako su vozarine za tankere i dalje u padu usprkos prognozama nekih forumaša kako će od ovog ljeta biti u plusu i voziti s dobiti, na čemu se onda temelji ovaj rast dionice s 40 kn? jer na fundamentima sigurno ne, znači može biti samo špekulativan

Ichweiss, 11.08.2021. u 06:48

 





BudFox3, 10.08.2021. u 19:27



 

Meni je jako žao što se ne događa značajniji oporavak ovdje, ali tako je kako je, ne možemo tu ništa. Bitno da firma stabilno posluje, da to prebrode, pa će doći i oporavak.

 



 

Koje infantilno rezoniranje… kao dogodi se sudar dvaju automobila i netko od okupljenih upita… dogodio se sudar? A pametnjakovic iz publike mu odgovori… ne nego su razbijena dva automobila. 😀

Pa vidi se iz grafova već neko vrijeme da je oporavak MR vozarina krenuo. I prilično je jasno da tek uzima maha… a ovdje ekipa i dalje gleda u retrovizor i mjeri i vrednuje budući nav, poslovanje i dobit.

 

 

Kolega, ne želim polemizirati sa vama, ali ne znam gdje vidite vi oporavak MR vozarina?

Na linkovima koje ja pratim MR vozarine su pale na ATL vrijednost od samo 1271$ dnevno,

što je bez presedana.

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

kodiaq, 16.08.2021. u 13:29

ako su vozarine za tankere i dalje u padu usprkos prognozama nekih forumaša kako će od ovog ljeta biti u plusu i voziti s dobiti, na čemu se onda temelji ovaj rast dionice s 40 kn? jer na fundamentima sigurno ne, znači može biti samo špekulativan

Temelji se na kvalitetnim i detaljnim analizama poput ove: https://5f38c3be-c80e-4113-8699-341bc56851e6.usrfiles.com/ugd/5f38c3_7e3ce0e1b0424cc8ac1dbd0bf17b2952.pdf

BudFox3, 19.08.2021. u 21:01

 



 

 



 

 

Meni je jako žao što se ne događa značajniji oporavak ovdje, ali tako je kako je, ne možemo tu ništa. Bitno da firma stabilno posluje, da to prebrode, pa će doći i oporavak.

 

 



 

Koje infantilno rezoniranje… kao dogodi se sudar dvaju automobila i netko od okupljenih upita… dogodio se sudar? A pametnjakovic iz publike mu odgovori… ne nego su razbijena dva automobila. 😀

Pa vidi se iz grafova već neko vrijeme da je oporavak MR vozarina krenuo. I prilično je jasno da tek uzima maha… a ovdje ekipa i dalje gleda u retrovizor i mjeri i vrednuje budući nav, poslovanje i dobit.

 

 



 

 

Kolega, ne želim polemizirati sa vama, ali ne znam gdje vidite vi oporavak MR vozarina?

Na linkovima koje ja pratim MR vozarine su pale na ATL vrijednost od samo 1271$ dnevno,

što je bez presedana.

Pa gdje su ti ti linkovi?

 

Što ih ne postavis ovdje?

Nisu svi svaki dan na netu. Zada nalog i navečer samo prekontrolira. Čovjek si zada po koliko hoće kupiti ili prodati i čeka koliko treba. Ako dočeka.Ali bok, ne dajem više besplatne savjete.

Sve slabija potražnja za naftom. Slabo buju tankeraši mastili brk.


multinick i neo nisu baš pogodili. Nasanjakt će se oni koje su nadrukali.


… i još …

 


bulkeri i kontejneraši luduju, a tankeraši se i dalje nigdje ne spominju.  KK i neo skroz falš.



Naprosto je stvar ponude i potraznje. U ovisnosti o stanju ciklusa ponude. A koja je trenutno na strani prvih i ne drugih.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Već smo prije nekoliko dana vidjeli kako brzo cijena ide gore, do 48 u par poteza, a sljedeći val će ići još brže i još više.

Tako da se neće moći unutra baš kako neki misle, možda ali iznad 50.

Zna li tko kolika bi trebala biti cijena TPNG u odnosu na trenutnu cijenu ULPL koja ima duboko negativan book, a cijena joj preko 100 kn ?

I ULPL je glavnim dijelom tankeraš.

forumas., 27.08.2021. u 13:17

Već smo prije nekoliko dana vidjeli kako brzo cijena ide gore, do 48 u par poteza, a sljedeći val će ići još brže i još više.

Tako da se neće moći unutra baš kako neki misle, možda ali iznad 50.

joj koja lupetanja…i tako iz dana u dan…vas 2 uništili ste ovaj topic…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Bcti 535. Jaki skok.

lojtra, 31.08.2021. u 17:35

Bcti 535. Jaki skok.

a cijena dionice u minusu?? kako to, kako to??

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Pa naravno, kad koče cijenu. Tako je bilo i na atpl.

New Report

Close