TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Polako decki…ide to orema 30.000 doloresa..a Tpng do ljeta 2022.g. na 110kn.

Fond ima samo 2.35 milje za prodati. Kad to ode, a vozarine vec pocimaju snaznije rastu….ode Tpng skala up up visoko. Nema ovdje vise popusta prije 50kn…mala kolicina je u igri…top10 na 90% sto me navodi da kupujem jos Tpng a ne Hpb gdje je ostalo 45 milja ili nikako Atpl gdje ima 70milja na prodaji.

Tpng ocekujem jaci skok kroz narednih 15 dana. Prema 60kn uz malo borbe i milijunski promet iznedju 50 i 54kn i preuzimanje fondovskih dionica. A potom mrljavljenje oko 60kn neko vrijeme prije novog skoka dionice.

neojunior, 02.08.2021. u 21:51

Fond ima samo 2.35 milje za prodati.

a to je kao malo?

p.s. ovo sada su već razine kada obično pokreću prodaju pa da vidimo hoće li prije po bidu udariti oni ili neki forumaš 😉

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

“Oni” ne prodaju od travnja. Jedino forumaši.

https://mobile.twitter.com/freightinvestor

BCTI 505

MR 6935$

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

@BudFox3 atlantska ruta po kojoj TPNG u zadnje vrijeme dosta ide,ima skoro 10 000 dolara dan.

BTCI 510 UPP

Ista stvar se dogadala i 2008 kad su zbog opasnosti spot rate tankera i zarade divljale..ovdje bi se mogao desiti isti scenarij

 

BTCI 513 upp.

Bcti ispod 600 je bananarama što se tiče zarade

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Spot vozarine za MR tankere nažalost i dalje padaju:

-4,5%    6029$

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Njima je breakeven 10500$, ja se ne sjecam niti jednog dana 2021 da je bio tog iznosa. I poslovanje za 1H to pokazuje.

Tpng je odlicna i dobro vodjena firma, ali to je realnost.

Prosle godine je TOP bio 60 kuna kada je BCTi bio 2000 bodova, a prije toga je cijena dugo bila na 40-43 kuna dok su vozarine bile vise nego sada, a ovdje se neozbiljno barata velikim ciframa.

Nemam Tpng i trenutno ga ne kupujem.

Ne znam, dok ne vidim značajniji porast vozarina sve je to još u magli i nema fundamentalnih razloga za porast cijene. Ali netko sa puno love moze to napucati i na 60 kn, ali kazem govorim o fundamenralnim razlozima za porast cijene.

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

New Report

Close