TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ili još bolje neka stranica koja nije mobilna. Ova mi uzme 30 mb samo da bacim oko.

https://www.balticexchange.com/en/index.html

Da to je ta koja krade impulse.

dobro pobogu zar stvarno nema bcti nigdje s grafom pov podac i sl

 

u cem je fora – zasto portali bloomberg, tradingeconomics i sli ne drze ovaj index. aut prava ili što, fakat čudno

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

investimir, 25.06.2021. u 19:35

dobro pobogu zar stvarno nema bcti nigdje s grafom pov podac i sl

 

u cem je fora – zasto portali bloomberg, tradingeconomics i sli ne drze ovaj index. aut prava ili što, fakat čudno


 

Ima hoces da ti saljem ponekad info.jer se plaća

Ima besplatno. Proguglaj malo. Samo ne mogu naći live osim ove gdje se traka stalno kreće.

ja mislim ovako nešto od bdi-a

 

https://tradingeconomics.com/commodity/baltic

 

graf, pov podaci – sve pregledno i besplatno

 

u cem je fora s bcti – zasto nigdje nema globalni javni index bcti za razgledati

 

jel izdavač naplyaćuje pa sajtovi daju samo uz plaćanje jrer i sami moraju platiti

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Koliko je uopće zadnji index? Onaj link iznad što je kolega postao je nečitki a jede impulse ko lud.

Ameri trose naftu twlako ubrzano da ce im skladista uskoro biti prazna. S druge strane Iran unajmljuje sve vise tankera. Slijedi eksplozija tankerasa.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Skladista uskoro na povijesno niskim razinama.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Koliki je index? Ne link, nego cifru. Dok si ne uvedem flat tarifu.

Hvala

P.S. 2:1 za nas

Index je 451 up

P.S. Kako mozete trgovati dionicama bez interneta kolega?

 

Pa imam ga i pravo na 10000 jedinica što mi je do prije mjesec dva bilo i previše. Pojavile su se neke stranice koje jako žderu impulse. Ta je među njima. U vipu mi je rekao da se oglasi ne mogu blokirati.

Upravooo Želimo dividendu!🙄

Procjena rasta US za 2021 premasila 7%.

Hm…trebat ce puno nafte

New Report

Close