TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@zvonar

imate topik o vozarinama pa te  linkove i strane komentare lijepite tamo jer ovo je topik o TPNG i tu treba postati ono što se odnosi na samu TPNG (izvješća, dokapitalizacije, promjene u upravi, sazivanje skupština itd.)..

nije ni čudo da je ovaj forum pred samogašenjem kad se pušta da svatko radi što hoće, umjesto kvalitete zavladala je čista suprotnost

hrvalin, 23.05.2021. u 12:49

@zvonar

imate topik o vozarinama pa te  linkove i strane komentare lijepite tamo jer ovo je topik o TPNG i tu treba postati ono što se odnosi na samu TPNG (izvješća, dokapitalizacije, promjene u upravi, sazivanje skupština itd.)..

nije ni čudo da je ovaj forum pred samogašenjem kad se pušta da svatko radi što hoće, umjesto kvalitete zavladala je čista suprotnost

Hahahsh kakve dokapitalizacije,pa nije ovo DLKV da trebamo pricat o propalim tvrtkama . A moji postovi su uredno odobreni jer su činjenično vezani za dionicu.ako smeta vama netrebate čitati hvala.

Tpng je extra firma i jako podcijenjena. Dobre vijesti vozarine u porastu. vanka tankerasi rasturaju vec supjw vrijeme…nekako predpsjecam da ce uskoro i u nas.

A jos bolje avionski prijevoz sve snazniji. Evo narucio nesto na Ali expressu prije 5 dana i vec stiglo u Zg na carinu.

Pogadjate…u trgovanju sam autima sam pa se narucuju povoljne komponente koje privuku ljude na kupovinu auta.

Nevjerovatno sto sve Kinezi nece napraviti za sredjivanje auta.

https://www.nat.bm/wp-content/uploads/2021/05/Weeklyfreightrates-210528.pdf

Još uvijek je to nisko i ispod razine koja stvara neto dobit.

Nadam se da će Q3 donjeti preokret….

neojunior, 24.05.2021. u 19:41

Tpng je extra firma i jako podcijenjena. Dobre vijesti vozarine u porastu.

 

odlično! onda koliku dobit očekuješ za 2q? 👍

 

Sad je već vidljivo  da će i Q2 najvjerojatnije biti u minusu…uQ3 očekujem porast vozarina okretanje trenda i pozitivanQ3 e sad koliko će biti teško je predvidjeti dok ne vidimo visinu vozarina i visinu novih ugovora što na spotu a što na TC.

Neke zulja sto smo nakrcali dionicama i sad bi oni da padne. Al ovo nije Dalekovod niti Djuro….ovo drze stabilne rucice i ljudi koji znaju i kupuju vlastitim cashom, a ne kreditom. Pa i ja bi jos pazario, al nakupovao dovoljno na ovoj razini 42-43kn.

neojunior, 28.05.2021. u 16:06

Neke zulja sto smo nakrcali dionicama i sad bi oni da padne. Al ovo nije Dalekovod niti Djuro….ovo drze stabilne rucice i ljudi koji znaju i kupuju vlastitim cashom, a ne kreditom. Pa i ja bi jos pazario, al nakupovao dovoljno na ovoj razini 42-43kn.

pusti floskule i odgovori na pitanje: koliku dobit očekuješ za 2q? 👍

kodi, 30.05.2021. u 20:42

 





neojunior, 28.05.2021. u 16:06



 

Neke zulja sto smo nakrcali dionicama i sad bi oni da padne. Al ovo nije Dalekovod niti Djuro….ovo drze stabilne rucice i ljudi koji znaju i kupuju vlastitim cashom, a ne kreditom. Pa i ja bi jos pazario, al nakupovao dovoljno na ovoj razini 42-43kn.

 



 

pusti floskule i odgovori na pitanje: koliku dobit očekuješ za 2q? 👍

Dobit je na racunu dovoljna, sad minus plus koji milion nas puno ne dira. Mi volimo ploviti dalje mi smo moreplovci i samo u teskom plusu stojimo.  Kodi vi ste cesto ma forumu dlkv i đure koliku dobit vi kao “pretpostavljam dionicar ” ocekujete na svojim dionicama?

 

Tankeri vani rastu

https://finviz.com/screener.ashx?v=111&f=ind_marineshipping&o=-change

 

Spot raste

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Rast spota 50% danas

BudFox3, 01.06.2021. u 20:08

Tankeri vani rastu

https://finviz.com/screener.ashx?v=111&f=ind_marineshipping&o=-change

 

Spot raste

onda koliki plus očekujemo za 2Q koji je u tijeku?

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

ovdje se po običaju tuče po kupnji, za sada je prošlo 1700 dionica. kupnja je dosta slaba, sveukupno 95.000 kn tako da ovdje ne djeluje nimalo veselo

New Report

Close