TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://www.seebiz.eu/tvrtke/tankerska-next-generation-ostar-pad-prihoda-i-neto-gubitak-u-prvom-kvartalu/256937/

Trenutna cijena dionice je precijenjena.

@diokidina ulazis u sferu manipuliranja cijenom dionice,govoriti da nesto ne vrijedi kako bi ti mogao se nakupiti tog istog,i obezvrijediti ostale dionicare. Molim admina da u korist svih nas dionicara blokira ili bar izbrise ovakve cjenovno nepropagirajuce i neistinite tvrdnje od gospodina  @ diokidina

Lou Pai, CEO, Enron Energy Services (parody) (@EnergyPeddler) objavio/la je Tweet: MONSTER DRAWS COMING

Cijene tankera ce letjeti u nebo,isti slucaj kao i s drybulkom. Samo sto ce na tankerima stvar biti dugotrajnija .

THESE OIL AND OIL STOCK DIPS ARE GIFTS. MARKET JUST HANDING YOU MONEY

 

PICK IT UP. SAY THANK YOU

 

#OOTT #EFT https://twitter.com/EnergyPeddler/status/1388542890419400706?s=

20. . 6?s=20

TROGIR-90, 30.04.2021. u 10:24

 





kicancro, 29.04.2021. u 16:20



 

Utvrđeno je da je društvo Tankerska Next Generation d.d. u poslovnoj godini koja završava 31. prosinca 2020. ostvarilo gubitak u iznosu 31.682.842,82 kuna. Glavnoj skupštini će se predložiti da se gubitak u iznosu 31.682.842,82 kuna nadoknadi iz zadržane dobiti proteklih godina.

 

Usvojena financijska izvješća su dostavljena Zagrebačkoj burzi i Hrvatskoj agenciji za nadzor financijskih usluga, te su objavljena na internetskim stranicama Tankerske Next Generation.

Zadrzana dobit je 40 miliona, NAV 8 dolara, nemamo koristi od pisanja lazi, buducnost je ono sto trgujemo i od Q3 na dalje ce situacija biti puno bolja.

 



 

 

@kicancro

O kakvim tj. čijim lažima ti pišeš?

Ako aludiraš na neku laž napisanu u mom postu, molim te da je odmah i navedeš.

Nisi mi jasan, tko to nema koristi od pisanja laži?

Kojih laži?

Znaju oni kojima je namjenjeno, nisam pisao o vama, iako sam u dionici pisem tocne podatke.

https://seekingalpha.com/amp/article/4423118-energy-stocks-start-to-breakout-goldman-calls-for-80-brent-q3?__twitter_impression=truei

 

 

 

 

 

 

 

 

Koji je ovo jadnik prodao po 42,80?🤔

dok skuže koliko jako kraljica vuče, biti će sve više takvih jadnika!

i ne samo na tpng! pogledajte i pratite i ostale. mali para nemaju i prodaju sve i svašta da bi ušli u atlantsku! meni izgleda da je relly tek na početku!

O čemu ti to? Tj. na čemu si? Tko nema para?

lojtra, 04.05.2021. u 10:33

Koji je ovo jadnik prodao po 42,80?🤔

Vjerovatno isti onaj koji srusi sa 1000 kom cijenu 10% pa se utrpa 3x vise na nizem prosjeku.

Uz najgore vozarine ikada gubitak nije strasan jer je BV pao samo 1kn i kusur. A gore po meni ne moze.

I dalje cekam 37-38kn da uzmem 10.000 kom.

Al nitko da srusi toliko. Dugorocno betoniranje i oranje po dnu. Ovo ce se debelo naplatiti u buducnosti

Ako će se debelo naplatiti onda uzmi i sada na 44 kn

Posljedni Đurin ratnik

 

Ja dokupio danas jos 200 tinjak. Na solidnih 15 000 komada  sam .Prosjek ulaska 42,4 . Nije lose. Atpl nisam nikad imao,oni su gubitaši i opet ce se tamo netko opeći zbog malo optimizma. Tamo se krade sakom i kapom ,firma koja postoji samo za isisavanje keša.

Svejedno vam je kupiti po 44 ili 38 ako vjerujete u velik rast. A zbog škrtosti mogli bi ostati bez dionica. Moj prosjek ,44,20. Ako padne smanjit ču ga. Ali ispod 40 možemo samo sanjati.

New Report

Close