TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bcti nepromijenjen, 471. Sutra bi valjda trebao početi rasti.

lojtra, 27.04.2021. u 17:47

Bcti nepromijenjen, 471. Sutra bi valjda trebao početi rasti.

nebitno, malo raste, malo pada, tako i cijena dionice, 2 kn gore, 2 kune dole..neisplativo za trgovanje osim za burek trejdere

Spot rast 25%

Ma puknut ću ako ovo ne napišem, mada znam da će veliki ZG Burza trade-ri zarežati na ovu moju konstataciju.

Skok cijena dionica ATPL, JDPL i ULPL (ALPHA) u zadnjih mjesec dana i ovo tavorenje TPNG na ovim razinama je čisti Monty Python.

Ništa više ni manje.

Veze s vezom….!

TROGIR-90, 28.04.2021. u 11:33

Ma puknut ću ako ovo ne napišem, mada znam da će veliki ZG Burza trade-ri zarežati na ovu moju konstataciju.

Skok cijena dionica ATPL, JDPL i ULPL (ALPHA) u zadnjih mjesec dana i ovo tavorenje TPNG na ovim razinama je čisti Monty Python.

Ništa više ni manje.

Veze s vezom….!

TROGIR-90, 28.04.2021. u 11:33

Ma puknut ću ako ovo ne napišem, mada znam da će veliki ZG Burza trade-ri zarežati na ovu moju konstataciju.

Skok cijena dionica ATPL, JDPL i ULPL (ALPHA) u zadnjih mjesec dana i ovo tavorenje TPNG na ovim razinama je čisti Monty Python.

Ništa više ni manje.

Veze s vezom….!

 

Pa slusaj moje misljenje je da trenutno je situacija ovakva.podcjenjena dionica koja svaku godinu daje dobre rezultate . A moze se sve prominiti za čas,tipujem od sutra zaokret .

Počet ce i ici ce jako kao nikad do sad. Rekordi ce padati,a TPNG ce pratiti.

 

 

 

Počet ce i ici ce jako kao nikad do sad. Rekordi ce padati,a TPNG ce pratiti.



ako je suditi po Q1, još ćemo se načekati tpng-a!! i ja tipujem od sutra na zaokret!

Ranfoph

Mislim da ćeš se iznenaditi. Možda padne u početku kunu, dvije a završiti neće ispod 42, 43.

Dionice se kupuju 9 mjeseci ranije a mi smo još samo 3 do ogromnih vozarina.

Ne spominjete 30 mil kn dobiti od tečajnih razlika? Da je samo operativna dobit bitna, Ingra bi još bila na 3 kn.

randopph, 28.04.2021. u 18:35

 

Počet ce i ici ce jako kao nikad do sad. Rekordi ce padati,a TPNG ce pratiti.

 

ako je suditi po Q1, još ćemo se načekati tpng-a!! i ja tipujem od sutra na zaokret!

 

+20 miliona na racunu. Fi 1 kvartala. Sveukupno iznenaden pozitivno. Keš je keš kako se kaze. Sad ide rast iz poslovanja.

Pardon 30 miliona dobiti od tecajnih razlika. Lijepo .

Citajte dobro “zadržana dobit preko 90 milijuna HRK. Jos kad pocnu rasti vozarine. Svi su ocekivali crnjak ali ispalo da smo u plusu 30 milijuna.

Zadrzana dobit je nazalost 47 m, bila je na kraj 2019 90m al je znacajno smanjena.

New Report

Close