TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gle, odgovor svakome, tko se drugima isčuđava.

Svako radi – ono što želi- kako želi- i kako god može!Rukovodim se pravilom
svog uspjeha…sve što radim je USPJEŠNO! Moj mi način razmišljanja – ne dozvoljava da se drukčije radi…. i neću. Dok dođe vrijeme- donijet
ću odluke i bit će ispravne! Ne samo da ću zaraditi, nego ću i svu ovu gorčinu-
zaboraviti , kao vrlo pozitivno školovanje iz područja investiranja…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

A u svezi TISKA, moja ponuda glasi 350,00 kuna….Pošaljite mi poruku
ja ću se javiti na predloženi kontakt.Količine koje imam- znate koje su.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Budem i ja kupio po 210kn u ponedjeljak pa ako ima zainteresiranih da im prodam po 350kn.

Moglo bi biti zanimljivo u ponedjelak. Jedva cekam.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Slučajno sam bacio oko na top 10 na mojedionice.com i jako se iznenadio.
Može li mi netko objasniti zašto je AUDIO za vrijeme dok je trajala ponuda Agrokora (u tjednu od 2.07. – 9.07) “otuđio” preko 5.156 komada TISK?????
Ovo je stvarno nevjerojatno.
Ili su nesposobnjakovići ili …
Zar se nisu jednostavno mogli javiti na ponudu i prodati koliko su mislili po cijeni večoj od tržišne (prosječna cijena trgovanja bila je barem 2 kn ispod cijene u ponudi)???

Halo, ima li koga???

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

@Zlatek
najvjerojatnije da nisu to prodavali na burzi….

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Da, moguće. Sad sam gledao podatke sa ZSE i u tom tjednu nije bio toliki promet.
Imaš li objašnjenje?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Moguće “Dodjela dionica HRVI”?

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Kak to misliš “otuđio”?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Audio je očito u zadnjoj sekundi prodao točan broj traženih dionica brokerima,
koji će pregovarati o otkupu paketa , gdje je i zlatna dionica.
Poseban problem im predstavlja AZTN-koja bi im trebala pomrsiti račune…
Ovo je trenutno na djelu Ivana7….to je njen stil rada…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.vecernji.hr/vijesti/milan-pejnovic-drzavne-stanove-prodavat-cemo-po-trzisnoj-cijeni-clanak-583702

Država ima manjinski udio u Tisku, manje od osam posto, a prema uvjetima iz ponude za preuzimanje Agrokora i Adris grupe, za taj bi udio mogla dobiti oko 39 milijuna kuna. Hoćete li prodati Tisak?

Ako država dobije ta sredstva, iskoristit ćemo ih za dokapitalizaciju jedne od tvrtki kojoj je to neophodno. Nemamo razloga to čuvati, treba nam novac za druge potrebe.

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.


Nemamo razloga to čuvati, treba nam novac za druge potrebe.

Kako očekivano. Daj šta daš. Tako će prodati sve što je preostalo u državnom vlasništvu.. Nema tu procjene koliko nešto vrijedi, već pod krinkom punjenja propračuna ide sve na bubanj… Cijela ponuda je zbog ovog paketa i išla.



Nemamo razloga to čuvati, treba nam novac za druge potrebe.

Kako očekivano. Daj šta daš. Tako će prodati sve što je preostalo u državnom vlasništvu.. Nema tu procjene koliko nešto vrijedi, već pod krinkom punjenja propračuna ide sve na bubanj… Cijela ponuda je zbog ovog paketa i išla.
[/quote]

To smo “znali”. Ali i s tim paketom teško da će skupiti 95%

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Zašto nema informacija o tijeku otkupa dionica Tisak od strane zainteresiranih?
Tri dana su prošla, svi prodavatelji su uknjiženi- prepisani….i gdje smo
sada , recite —ima li vijesti?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pa upitaj SKDD.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close